Alte știri din fotbal
Ghinion pentru FCSB! » Omul de bază s-a accidentat și nu joacă la Botoșani
0
Rapidiștii se revoltă: „Este incredibil! Așa suntem tratați”
0
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid și-a făcut lista de transferuri » Cinci nume sunt pe radarul „galacticilor”
0
Cassano dă de pământ cu jucătorii italieni: „Sunt groaznici! Spunem asta sau nu după 15 ani?!”
0
Kylian Mbappe face dezvăluiri șocante: „Am vrut să renunț, m-au făcut maimuță!”
0
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Vai de capul tau ala gol....daca aia e batoza!Probabil tu o ai acasa pe Miss Univers,bai ""macho grande""!I-a facut 3 copii lui Ramos si inca arata beton....Doamne,cat esti de p....
Sincer,te compatimesc.....Vai de capul tau ala gol!
Casa de piatra!
Din pacate, au facut-o. Au aparut deja si poze cu Angus zbenguindu-se pe scena improvizata pe insula unde a fost petrecerea :(
Nu are nici jumatate din tatuajele lui Messi. Piticul si-a facut un "ciorap" pana la genunchi din tus negru si tu il faci pe Ramos cocalar? :) :)
Putes sa aiba 499. Who cares !
Cocalarul tatuat al Spaniei!
Oare n-au văzut cititorii articolului că mireasa e alături de ”tati”? Cred că au văzut toți, chiar și așa, repet, nu rupe gura târgului.
alt imatur care se simte confortabil numai cu femei batrane. si chiar imi place ironia (involuntara?) a articolului, care pune prima poza cu ramos la brat cu...mama? bunica? soacra? ma rog, cine-o fi gospodina in rochie mustar si pe urma o arata pe mireasa.
poza principala e cu mama lui iar in poza cu mireasa se vede mireasa doar de la barbie in jos. bai, prostia voastra e infinita !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.