Alte știri din fotbal
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Marius Șumudică: „N-avem nicio șansă cu Turcia!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Tolontan!
Pai daca tot a zis ca ii ofera lui Pique o relatie deschisa inseamna ca si ea poate sa umble cu cine vrea:)
cine zice ca-i "ziar quality" ?
Conform zvonurilor....stiri din tabloide, bun! Pai GSP ce este? Conform zvonurilor din disutia avuta de babaa Saveta si baba Leana a reiesit ca ...cam aici a ajuns GSP??? Vai si amar de jurmalism!
Triunghi amoros?
Nah! Si ce daca? Se stie ca intre fotbalisti iubitele lor zboara ca bilele de biliard dintr-unul intr-altul... E o moda, swingareala fotbalistica!
ziar "quality" își face articolele din tabloide!!!bravos!!!
Si la randul lui, Guardiola a inselat-o pe Clara cu Shakira.
In primul rand va contraziceti. Acum cateva saptamani spuneati ca Picque si asta au o relatie deschisa, putand oricare dintre ei sa se culce cu cine mai vrea, iar acum cand ati avea barfe ca au si facut asta, ii spuneti inselaciune. Daca ar fi adevarat ma crucesc cum oameni faimosi si care nu sunt urati din fotbalul spaniol iasa cu tipa asta, care nu e e chiar urata, dar e banala de-a binelea, nimic nu vad atractiv la ea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.