Alte știri din fotbal
Mircea Sandu, circumspect înaintea numirii noului selecționer: „E unul dintre copiii mei! Nu știu cum va fi colaborarea cu Burleanu”
1
Mihai Stoica a dezvăluit de ce s-a opus transferului lui Louis Munteanu la FCSB
0
Schimbare » Cine transmite la TV Slovacia - România, amical fără Mircea Lucescu pe bancă
0
Cad pe capete! După Pușcaș și Karamoko, încă un titular de la Dinamo s-a accidentat
5
Știri din fotbal internațional
Fostul campion mondial riscă închisoarea în Germania
0
Salah a renunțat la un megabonus » Ce sumă trebuia să-i dea Liverpool
0
Noua apărare a Interului? Gazzetta dello Sport prezintă țintele lui Cristi Chivu
0
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Cam multe figuri pentru un portar care mai mult gafeaza :D
:)))) omule, inainte sa te apuci sa latrii prin comentarii, macar asigura-te ca ai dreptate...Dexul e la un click distanta. Dar probabil ti-a fost prea lene sa-l accesezi.
O sa prelungeasca mai mult ca sigur. Are PSG de unde sa-i dea bani, chiar si daca pierde finala cu Chelsea (lucru putin probabil).
urat cuvint qatarezul....umul din qatar...patronul qataran....bai facultate...nu stii limba romana? nu este de mirare caci doamna ceausescu nu stia co2 cum se pronunta....codoi....sau ceo2....doresc 2 carnati sau doresc decat 2 carnati..? se opereaza ? singur ? sau va fi operat...de catre un doctor chirug....dupa fluerul de start al meciului ..jucatorii sau luat la bataie...serios?/.nu esti beata doamna ziarista ?sau esti o *** intrata prin pat la gps....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Donaruma a fost ne 1 pt Psg mai ales in dubla cu Liverpool,fara el erau de mult eliminați....merita mult mai mult decât Dembele balonul de aur
Și unde e drama ? Înțelegeam dacă Donarumma cerea să rupă câte un Musiala sau doi pe sezon, dar așa ?? Bă, ziariști de ***, voi scrieți fără să știți ce înseamnă anumite cuvinte ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.