Comentarii (12)

persanu  •  20 Martie 2020, 20:14

MM Stoica : "Mama proștilor este mereu gravidă, din cauza asta nu mai găsim hârtie igienică, ca se joaca fotbaliștii cu ele" ". Bravo Memeeee ne-ai dovedit inca odată ca ești o oaie care nu gândește, patronată de un cioban alunecos.

nicolaedobrin  •  20 Martie 2020, 23:23
Postat de Dan Dumitrescu pe 20 Martie 2020, 20:20

Cum prostia nu se opreste la granita nici prostii nostri nu se lasa carantinati. De ce hartie igienica si nu paine?! Vai de mama voastra si a noastra dupa voi!

Eu am abonament GSP, nici nu imi mai aduc aminte de cand n-am mai cumparat hartie.

andyandrei2015  •  20 Martie 2020, 23:15

hagi tata lor,rege a fost rege a ramas!

persanu  •  20 Martie 2020, 20:34
Postat de Dan Dumitrescu pe 20 Martie 2020, 20:20

Cum prostia nu se opreste la granita nici prostii nostri nu se lasa carantinati. De ce hartie igienica si nu paine?! Vai de mama voastra si a noastra dupa voi!

Si tu si meme sunteți bătuți in cap. Ăștia au bideu si consuma 1 la suta din hârtia igienica pe care o consumi tu anual. Neymar a jonglat la fel, și ala se sterge la fund ca tine cu coceni? Dar va trebuie ceva neuroni sa vedeți dincolo de poză. Sunteți primii care cum vad ceva hop săriți cu parul. Oricum nu ma miră, dar am vrut să-ți zic ca astia cu bani mulți, nu ca ar fi scump un bide, dar majoritatea nu consuma hârtie igienica. Evident ca sunt mulți care se întreabă ce-i bideul :))))))))))))))) Pai abia a-ți terminat de șters cu cocenii si a-ți trecut la hartie igienica reutilizabila, sa vedeți plăcere când ajungeți la aia in 7 straturi, iar in viata voastră de sărăntoci obosiți nu aveți timp sa ajungeți la bide. Ce ia debitat mintea lu MM Stoica, nu mai găsește el hârtie igienica ca fotbaliștii se joaca cu ea si zice ca mama prohtilor e mereu gravidă :))))

Dan Dumitrescu  •  20 Martie 2020, 20:20

Cum prostia nu se opreste la granita nici prostii nostri nu se lasa carantinati. De ce hartie igienica si nu paine?! Vai de mama voastra si a noastra dupa voi!

Catana Stefan  •  23 Martie 2020, 15:36

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

elgabri  •  23 Martie 2020, 01:58

Oare si hartia igienica e luata tot cu bani de la stat ??

zagna  •  22 Martie 2020, 12:37

Jonglerilor, nu aruncati cateva milioane in contul spitalelor ?

vmd13  •  20 Martie 2020, 23:31

parca ar fi copii de la gradinita...

george_br  •  20 Martie 2020, 23:29
Postat de persanu pe 20 Martie 2020, 20:34

Si tu si meme sunteți bătuți in cap. Ăștia au bideu si consuma 1 la suta din hârtia igienica pe care o consumi tu anual. Neymar a jonglat la fel, și ala se sterge la fund ca tine cu coceni? Dar va trebuie ceva neuroni sa vedeți dincolo de poză. Sunteți primii care cum vad ceva hop săriți cu parul. Oricum nu ma miră, dar am vrut să-ți zic ca astia cu bani mulți, nu ca ar fi scump un bide, dar majoritatea nu consuma hârtie igienica. Evident ca sunt mulți care se întreabă ce-i bideul :))))))))))))))) Pai abia a-ți terminat de șters cu cocenii si a-ți trecut la hartie igienica reutilizabila, sa vedeți plăcere când ajungeți la aia in 7 straturi, iar in viata voastră de sărăntoci obosiți nu aveți timp sa ajungeți la bide. Ce ia debitat mintea lu MM Stoica, nu mai găsește el hârtie igienica ca fotbaliștii se joaca cu ea si zice ca mama prohtilor e mereu gravidă :))))

Recunosc ca n-am rabdat sa citesc pana la capat! Agramatismul tau e cronic! N-ai prea trecut pe la scoala, asa-i?

  • 1
  • 2