Alte știri din fotbal
Mauro Pederzoli are o nouă echipă, după despărțirea de Rapid
0
Adio, Palat! Gigi Becali va oferi declarații doar din biserica ridicată în Pipera: imagini spectaculoase din interior
0
Mihai Stoica, detalii noi de la FCSB: „El își dorește să vină. Ar fi cea mai mare lovitură”
1
Gata, Alexandru Pantea a plecat de la FCSB! » Destinație neașteptată
1
Știri din fotbal internațional
Trei echipe calificate din Grupa F: avem primele dueluri-șoc din 16-imile Campionatului Mondial
0
Se simte presiunea? Julian Nagelsmann a răbufnit, după eșecul cu Ecuador: „Vă rog, încetați să vorbiți prostii”
0
Paraguay - Australia și Turcia - SUA: o singură necunoscută în Grupa D » Toate scenariile + echipele probabile
0
În SUA, ca-n Quito! Cui a dedicat victoria Gonzalo Plata, eroul Ecuadorului cu Germania: „Merită mai mult decât oricine”
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
9
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
„Nu poți să te lupți cu sistemul când ești șeful sistemului”: Nicușor Dan ...
Libertatea
Negocieri fără rezultat la Vila Lac. PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Afaceri pe terenul statului cu mai puțin de 300 de lei lunar. Firma șefului ...
Libertatea
si cica Madridul e o echipa de frustrati. Romanisme, sa behai legat de arbitraj. Realul a pierdut cu Levante, luand gol dupa ce in prealabil a avut un penalty neacordat. Se mai plange cineva legat de faza aia? Mai ai putina rabdare, ca se reia circul din liga 1 si acolo o sa ai destule subiecte pe tema arbitrajului. PS: Si ar fi culmea sa se planga taman Barca de arbitraje dupa episodul Chelsea si multe altele :) Enjoy the football, pls
hent,penalty in meciul cu asspanyol + 3 offside uri nedate 3 puncte messi daca nu rata cu sevilla 3 puncte (meci egal) villa daca nu dadea pasa aceea aiurea cu racing alte 3 puncte (meci egal) penalty cu valencia alte 3 puncte (meci egal) real-valencia (penalty neprimit de valencia ( -3 puncte) campioaana mincinoasa la final de tur ,sesizezi ca greselile de arbitraj ne au mancat cel putin 9 puncte la final de tur, si ce sa mai spun de federatia spaniola care ii tine in brate pe madrileni, dupa acel gest de gorila, (jignesc animalul comparandu l cu portughezul) nu a primit nici macar o suspendare , pe cand balotelli desi nu a fost nici o plangere a primit suspen
Ce performante a facut la Real, ce a cucerit ????? NIMIC, cupa aia nu se pune !!! Cand spun performante ma refer strict la UCL cel mai important trofeu !!! Realu poate v-a castiga campionatul dar UCL nu prea are cum ca trebuie sa o bata pe Barca si mno ;)
Numai de ciuda au stricat singura cupa cucerita, nu de alta, dar nu vroiau sa o dea inapoi Barcelonei intreaga! Nah, sac-sac! A reusit el cu praful de Inter si babalacii de pe acolo sa ia titlul UCL Barcelonei, se prinde el eventual de schema si, cu un bulanel ceva, va face iar figura!
Cam cit de alienat sa fii sa nu-ti dai seama "ce-i nemultumeste pe suporteri"??? Ai voie dintr-o singura incercare, specialule mic...
si mai are un record, ia bataie nonstop de la barcelona, bv!
mou nu pleca :))) sa pleci ba!! ca habar n-ai ce tactica trebuie pt o echipa ca real madrid!! sa vina vicente del bosque !!!
Rezultate inseamna sa castige ceva, un campionat, un UCL si inca n-a castigat nimik ;) (o cupa dar aia ii fix )
Chiar deloc rezultate... numai recordul de cel mai bun tur de campionat din istoria Realului... 69 goluri marcate in 19 meciuri, cu 8 mai multe ca Barca... si 5 puncte avans fata de CEA MAI BUNA ECHIPA DIN ISTORIE! Neah, nu are rezultate... Sa-l demita si sa gaseasca ei antrenorul care bate pe actuala Barcelona, PRECIZEZ, montata la maxim!
mourinho nu va pleca...are mari sanse sa castige campionatul, iar daca nu da de barcelona pana in finala poate sa castige si liga campionilor....pe de alta parte omul are dreptate, Barca nu e alcorcon, deci nu e batut chiar de oricine, ci de cei mai buni... caracterul e problema lui mourinho, e obisnuit sa atraga scandalul, iar daca va pleca de la madrid, va pleca demis de presedinte din cauza suporterilor, pentru ca nu trebuie sa fii mare antrenor neaparat ca sa iei bataie mereu de la barcelona....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.