Alte știri din fotbal
Dinamo - Metaloglobus » Echipele de start! Surpriza lui Kopic: debutează ca titular
0
Costin Lazăr, cu cărțile pe față despre Rapid: „Mult mai valoroși, mai bine așezați, mult mai serioși”
0
Eroii uitați ai Diviziei A, prezenți pe parchet la debutul lui Săpunaru la old-boys » Au mii de meciuri în prima ligă, îi recunoști pe toți?
0
Deschidere de scor în Petrolul - U Cluj, duel de tradiție pe „Ilie Oană”
0
Știri din fotbal internațional
Van Dijk este alături de Salah: „Sperăm să rămână, dar nu știm ce se va întâmpla”
0
Crystal Palace - Manchester City, în etapa #16 din Premier League » Deschidere de scor pe Selhurst Park!
0
AC Milan s-a încurcat cu o nou-promovată și Chivu poate trece peste marea rivală!
0
Prețurile pentru cazări au explodat în vederea Campionatului Mondial din 2026
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Marele exod al polonezilor din Marea Britanie. De ce tot mai mulți ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Judecătoarea Raluca Moroșanu, în interviu pentru Recorder: „O să spun ...
Libertatea
Ce bine ca a venit Sneijder la Inter?
Seamana cu strategia lui Jiji, cumpara scump si ii vinde mult mai ieftin.Doar ca si aduc altii in loc spre deosebire de Jiji. Apropo, cand mai cumparam si noi fundasi, Iluminatule?
dupa Marca de azi,pretul este de15 mil+3 pt obiective.cit despre comentariile de pe aici,ce va pot spune e ca Madridul,cu Calderon presedinte,a cheltuit 300 mil € pe jucatori nu prea valorosi.Sneijder,intr-un acces de sinceritate,a spus ca i-a scazut randamentul datorita vietii nocturne pe care a dus-o,Robben se accidenteaza la fiecare 2 sapt,Van der Vaart nu are loc pe postul lui obisnuit.Fl. Perez incearca o reconstituire uriasa.risca mult,dar sa asteptam,timpul va lamuri totul
ba i-a şi luat tricoul cu numărul 10 (ajuns la Lassana Diarra) Asta este bataie de joc. CUM P_L_M sa dai tricoul cu numarul 10 unui inchizator cand ai atatia artisti in joc? :| Credeam ca aia de la Real sunt maestrii ai managementului...
Un club mare inainte de 1995 si foarte mic acum, care nu stie sa se comporte cu jucatorii, vor pati probabil ce au patit si cu Eto
La real rezista doar jucatorii adevarati...vedeti Zidane,Figo,Ronaldo. La urma urmei jucatori ca Sneijder, V vaart, Heinze, Huntelar au adus realul in situatia sa piarda acasa cu 2-6 cu Barcelona...asa ca afara cu ei...au dreptate conducatorii...Caldoreon a facut cele mai proaste transferuri din istoria realului, a adus jucatori care nu aveau fata de Real.
CE A AJUNS REAL MADRID? A AJUNS SA CUMPERE ULTIMII 2 CEI MAI BUNI JUCATORI DIN LUME + JUCATORII CARE SUNT TINERI SI CARE AU EXPERIENTA INTERNATIONALA SI AU SI CELE MAI MARI SANSE IN VIITOR SA DEVINA CEI MAI BUNI DIN LUME! ASTA A AJUNS, VA AJUNGE IN VIITORUL CEL MAI APROPIAT SA CASTIGE SI CHAMPIONS LEAGUE SI SA FIE CE A FOST MAI DEMULT! ASTA SPER EU!
vorbesti fara sens si fara tine pustiulica, taci frate ca nu stii fotbal..
pe Morientes l-au recumparat de 2 ori si n-a dat randament desi i s-au oferit "n" ocazii sa joace.. Makelele deja parca avea 30 de ani cand a parasit pe Real..
*** groaznic sistemul de postat; Realul vinde doar jucatori de care CREDE ca nu are nevoie - (au dat gres cu Makelele si Morientes de exemplu). Nu stiu daca sezonul acesta, dar in urmatorii ani Real Madrid va avea din nou cea mai puternica ECHIPA din lume, pentru ca daca e sa vorbim de CLUB, Nu s-a pus niciodata in discutie sa nu fie Nr. 1
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.