Alte știri din fotbal
Stoican s-a întors! Declarațiile serii, după Farul - FCSB: „Frate, arde baraca! Mai luați mopul și târnăcopul”
0
Gigi Becali a vorbit cu MM Stoica despre plecarea lui Rădoi: „O echipă de doi lei! L-am și sunat, cum să facă așa ceva?”
0
Târnovanu își reproșează un singur gol: „Îmi asum, dar e normal”
0
Rădoi a rupt tăcerea despre plecarea de la FCSB: „Chiar dacă nu am BAC și par mai prostuț, am abilitatea asta”
1
Știri din fotbal internațional
Gullit critică necruțător: „Și-a uitat ADN-ul. Fundașii nu mai știu să se apere, iar vârful este un argentinian”
0
Jackpot pentru Chivu: Inter își scoate jumătate din pagubă » Câți bani ar putea încasa pentru titlu și cupă!
0
Scor de neprezentare în meciul echipei care îl curtează pe Mirel Rădoi
0
Oficialul lui Inter s-a săturat: „Să ne sune că știu numărul, în loc să vorbească de el!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan a anunțat că nu demisionează, chiar dacă a pierdut sprijinul ...
Libertatea
Mai tare ca Putin. Dictatorul din Belarus, în vârstă de 71 de ani, ar avea ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Rolul lui Nicușor Dan „depinde de cât de amenințător poate fi” după votul ...
Libertatea
Liverpool este un crez, un mod de a fi si a gandi viata, pardon fotbalul care "este mai mult decat o problema de viata si moarte" cum a spus Bill Shankly. Un derby Liverpool FC - Everton FC face mai mult decat mult mediatizatele meciuri cu Chelsea, Arsenal sau mai ales Manchester United in rivalitatea regionala data fiind distanta relativ mica intre cele doua mari orase ale fotbalului Liverpool si Manchester. Acest comentariu este dedicat D-nei Mary Lloyd Davies care a ilustrat perfect
Liverpool este cu adevarat o echipa care a scris istorie dealungul timpului.Are un buget memorabil si scouterii stiu sa aleaga numai jucatori emblematici.
Asa cum Liverpool s-a nascut dintr-o cearta, poate ca si o noua, adevarata Steaua poate renaste ca o alta echipa, ca sa rivalizeze cu FC Becali. Probabil ca multi dintre suporterii impatimiti ar urma noua echipa...
Patronii lui Liverpool sunt cumva niste ciobani decrepitzi mintal care fura bani din vistieria clubului, fac declaratii jignitoare valorilor si in general blazonului acestui club si interzic accesul peluzei Kop si de fapt a majoritatii fanilor acestei echipe? aviz amatorului
Ce tot scandati lozinci gata preluate de parca s-ar fi nascut vreunu in Merseyside sau va vorbiti engleza cu accent scouse. Cat despre atmosfera ea nu mai este chiar la fel cum gaseai la inceputul anilor '90 sau sfarsitul anilor '80, bine si fotbalul era altfel, multi spun ca fotbalul a evoluat ei bine eu cred ca a involuat - de pilda o echipa cu Barnes, Whelan, Rush, Hansen sau Nicol n-ar fi avut probleme sa castige campionatul in Anglia de astazi.
Merg la meci pe Anfield Road destul de des. Este cea mai frumoasa atmosfera. E cu adevarat spectacol, indiferent daca echipa pierde sau castiga. Iar protestele meritate la adresa patronilor se desfasoara civilizat si in afara arenei....aviz amatorilor :) In acest sezon, chiar daca Liverpool joaca jalnic, fanii sunt mereu fantastici. Proud to be a Koopay! YNWA!!!
Impresionanta istorie,dar se pare ca sintem martorii sfirsitului glorios al clubului.Patronii americani sint in criza majora.In vreo 10 ani noile forte in fotbal se pare ca vor fi Portsmouth,Man City,Newcastle. Vechile valori Chelsea,Arsenal Man U, Totenham Vor fi echipe de mijloc.Stapinii cu banii !
YNWA!am un singur regret vizavi de liverpool...ca l a lasat pe owen sa se duca la united!cu torres si owen in fata si cu gerrard in spatele lor...suna sublim!
Liverpool este echipa care joaca un fotbal total.Prefer fair play-ul englezesc oricarui alt fotbal.
the. pride. of.the. Mers eysid e....Liverpo ol.FC....y ou'll. never. wal k.alon e!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.