Alte știri din fotbal
ESPN, The Athletic și Sofascore prezic învingătoarea în Turcia - România: „Fără emoții”
0
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
10
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
9
Știri din fotbal internațional
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
A greșit doar la un gol. Și dacă rămânea egal pierdeau campionatul. Așa că ..
cand semnezi portar in Italia stii de la inceput , esti titular sau rezerva . Esti portarul 2 degeaba te lamentezi
e normal ca nu-l halesc . prin martie impresarul lui Radu il ataca pe Handanovici ,vezi Doamne ca nu are spirit sportiv , ca nu e corect , ca vrea sa apere doar el etc. Handanovici ii poate fi tata daca se straduia putin ...Apoi dl nedreptatit a avut sansa sa-si demonstreza valoare ai i-a mancat .Normal ca nu-l iubeste lumea si cu gura mare si vai de capul lui
Cand aperi in doua meciuri si dai gol in cupa si pasa decisiva in campionat, normal ca dusmanii te invidiaza si comploteaza cu antrenorul sa nu te mai bage pe teren. "Ia uite bai, asta are cifre mai bune ca noi atacantii..."
Acarul Paun. Un titlu il pierzi cu greseli de-a lungul unui an. Iar la Inter au fost cateva, incluzand esecul din derby in retur (cu Radu pe banca...). Daca te iei de el nu faci decat sa iti ascunzi greselile sau sa arati cat esti de las. Din pacate pentru el ca si pentru ceilalti tineri care aleg sa fie monede de schimb la cluburile mari, cariera lui e aproape terminata neavand libertate de alegere. Financiar probabil ca sta foarte bine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.