Alte știri din fotbal
Motivat de ostilitatea ce va fi în Bănie la finala campionatului: „Ne va da energie”
0
Csikszereda – FC Botoșani » Meciul care deschide ultima etapă din play-out. Echipe probabile
0
Edi Iordănescu o spune prima oară după Euro 2024: „Vă dau 3 nume. Am fost într-o situație ingrată”
0
Nicolescu le-a bătut obrazul fanilor lui Dinamo după ce a fost înjurat chiar de ziua lui: „Trebuiau să țină cont”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul coleg al lui Chivu dă verdictul: „N-a fost un pariu la Inter. Perfect pentru un proiect pe termen lung”
0
Cristiano Ronaldo își extinde imperiul » Intră într-un nou proiect înainte de Mondial
0
Mohamed Salah poate rămâne în Europa: ofertă astronomică primită de egiptean
0
Arne Slot, după ce Liverpool a suferit un nou eșec în Premier League: „Face parte din sezonul nostru”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Autostrada din mijlocul oceanului care costă 200 de milioane de euro pe ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Vedeti cum i se face loc Italiei? Si noi ne scandalizam ca federatia trage pe Dinamo de urechi.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am trait 2 ani in lumea araba. Nevasta-mea era hartuita zilnic pe strada, desi respecta fidel cutumele vestimentare locale. Iar profesoara mea de araba imi povestea lucruri ingrozitoare despre modul in care e tratata femeia in societatea locala. Desigur, Iranul nu e in lumea araba, dar sunt sigur ca "decenta si feminitatea" pe care le lauzi tu sunt la fel mai peste tot in lumea islamica (poate mai putin in Asia Centrala si in Asia de Sudest)
Parerea ta. Si proasta
Cam asa a argumentat un judecator american pe la 1850 respingerea dreptului de practica pentru o femeie care absolvise dreptul. Zicea ca in sala de judecata se aud tot felul de lucruri care ar putea afecta sensibilitatea femeii. Nu mai stiu statul, din memorie parca Wisconsin, si anul exact, dar e usor de gasit cu un Google search. Oricum unii romanasi supramasculi se pare ca au ramas in secolul 19 cu dorinta de a proteja sensibilitatea femeii, fie ca ea vrea sau nu sa fie protejata.
Se bate monedă pe sclavie, nu pe feminitate.
Cine a zis că vrea Italia asta ? E o presupunere gsp menită să atragă clicuri.
Chiar nu stim noi de ce s-au vandut bilete si cine a gresit la faza asta. Si chiar nu e ok ca femeile sa auda pe stadioane vand degajeaza portarii ce se striga. Acolo inca se bate moneda pe decenta si feminitate
Ca ce chestie Italia? Dacă nu merge Iran-ul, trebuie să meargă altă țară din zona ei, sau cea cu care a jucat finala, pentru mondial.
Pe ce criterii vrea Italia??? Pana la Italia, mai sunt multe natiuni. Inaintea ei ar fi Macedonia de Nord sau Suedia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.