Alte știri din fotbal
Echipă nouă la porțile play-off-ului! Primul duel al zilei din Superliga a fost fără istoric: atacantul a făcut MECIUL SEZONULUI » Clasamentul acum
0
Fostul internațional de juniori, acuzat pentru tâlhărie, prima reacție pentru GSP: „Individul mi-a furat 200 de lei”
0
Tibor Selymes încă speră să mai prindă play-off-ul din Liga 2: „Avem meciuri accesibile”
0
Antrenorul Florin Maxim a explicat de ce preferă să stea în Liga 2: „Au fost oferte, dar am un plan la Hunedoara”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Celta Vigo, în etapa a 15-a din La Liga » Echipele probabile: Ionuț Radu, anunțat titular pe Bernabeu
0
David Beckham l-a dat de gol pe Leo Messi după primul său titlu în MLS: „Mi-a spus că se gândește doar la asta”
0
King Kane! Atacantul lui Bayern atinge noi sfere » Proaspătul record stabilit
0
Napoli - Juventus, derby-ul Italiei în Serie A » Echipele probabile + cotele
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
8
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
ANPC a dat iama în târgurile de Crăciun din țară: haos în rândul produselor ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
***!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Coridele sunt o barbarie, un atavism al spaniolilor, mexicanilor etc. Cum poți să fii în extaz văzând cum un animal este chinuit și ucis?!
Nu intotdeauna castiga toreadorul. Sigur ca taurul are sub 1% sanse sa fie "iertat" pentru ca a luptat foarte bine , dar chiar si asa inseamna ca are 1% in plus peste milioanele de vite duse direct la abator. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** Pariez ca sunt destui alti ziaristi care sunt de acord cu Isco. Adica, vezi Doamne... a dat un "like"!?! Si pentu asta Real trebuie sa-l vanda, ha, ha! Oricum coridele sunt pe c ale de disparitie, tot mai putine si mai rare si sunt o porcarie si o barbarie. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Traditionalul taiatul porcului de Craciun, interzis de europeni care sunt devastati despre o asemenea barbarie. Haituitul si macelaritul unui animal cu zeci de sulite si sabii pentru un public cu zambetul pe buze, oh da, super traditie ce trebuie promovata in continuare si cu fonduri europene daca se poate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.