Alte știri din fotbal
Când se joacă barajele de menținere/promovare în Superliga: date și ore de start
0
Familia Klein: „Dacă există un nume vrednic să îl înlocuiască pe Michael Klein la Hunedoara, acela este Mircea Lucescu”
0
Campionii de la Craiova, la fel ca marile vedete internaționale după câștigarea titlului
0
Corvinul Hunedoara va juca în Superligă la 200 de kilometri de casă!
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, ședință de urgență cu jucătorii în toiul nopții » Ce l-a înfuriat pe tehnicianul spaniol
0
Ce a făcut Lautaro Martinez când a aflat că Inter l-a pus antrenor pe Cristi Chivu
0
Andrei Rațiu, gest viral în Spania: a intrat să cumpere kebab, dar a sfârșit prin a da de băut la toată lumea
0
Haine noi pentru elevii lui Cristi Chivu » Echipamentul pentru sezonul 2026/2027, inspirat dintr-un model istoric
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
baiatul a simtit ca se cam plictisise lumea de maniera aceea de joc si si-a zis ca merita sa incerce si intr-un campionat unde asa ceva nu este practicat nici in campionatele de copii. acum bavarezii - din tribuna si de la club - sunt inca multumiti de rezultate, ca despre jocul pe care-l practica bayern, ramane inca de discutat daca ii incanta. vezi si parerile lui franz beckenbauer pe tema respectiva. mai nasol va fi in germania atunci cand si alte echipe - crezand ca asa vor obtine rezultate superioare - vor trece la stilul asta. numai ca dupa ce ai mancat toata viatza wurst iti va fi greu sa treci la spaghete si-alte chestii de prin sud.
Nu exista nicio formula magica, zice Guardiola. Dar niste retete mai mult sau mai putin magice tot exista.
se vede si acum,asa joaca parca pur si simplu nu mai au chef,doar cand pune pblicul presiune pe ei,atunci se vede adevarata fata,dar asa este,dupa ce au castigat tot ce se poate castiga,au bagat cu frica in toate echipele....cum sa ii mai motivezi?ce sa le mai spui?
Lasă coane Josepe, ca ii motivează acu' Tătuca Martinică de le ies fulgii...
Prostul daca nu baga si o duma despre dinamo la final de propozitie se cheama ca nu e stelist.
Daca tu ai ajuns sa-l critici si sa crezi tu ca asta e motivul pt care a plecat esti 0,pai bai basca el a castigat ce se putea .mai mult de atat nu se putea cu o echipa .nu a plecat dupa ce a luat un trofeu.pt ce a facut pt barca putea sta acolo mult si bine ,a placat ca a fost un baiat simtit in plina glorie ce motivare sa mai aiba un jucator dupa ce castiga tot,vorba lui.e cum ti ai propune tu desi nu cred ca o sa reusesti sa iei bacul l ai lua si apoi l ai mai lua de 3 4 ori n ar mai avea farmec.antrenorul acesta chiar merita RESPECT, dar romanii sunt romani bine tu esti si dinamovist adica frustrat.
Cine-i ...Stoican asta !?
un tip cerebral. felicitari
Tone de energie... Cand l-a trimis Beckenbauer sa aduca o galeata de current nu s-a descurcat.
Asa e, numai Stoican nu castiga.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.