Alte știri din fotbal
Oltenii au aprins peluza la meciul de titlu din Bănie! Demersul organizatorilor, imediat după golul de 2-0
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului » Marchează și Assad Al Hamlawi, oaspeții protestează
50
Cine e personajul misterios de lângă Gică Hagi și Gino Iorgulescu » Fost conducător în Divizia A, acum de nerecunoscut
1
A rezolvat FCSB regula U21? Fotbalistul revine și a primit un vot de încredere: „Dezinvoltură incredibilă. E numărul unu”
0
Știri din fotbal internațional
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Cristi Chivu, după ce a ridicat trofeul de campion: „Jucătorii m-au împins acolo, eu nu voiam! Nu am nevoie de laude”
0
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Zi ba, mai ai frati? :))
Zi ba, ti-ai facut doza a patra de vaccin?
In atentia putinistilor!!!! Citi cu atentie, poate, cine stie, ca mai destupati la minte. https://www.defenseromania.ro/i-totu-i-rusia-a-invadat-romania-de-la-imperiul-arist-la-urss-12-1_602848.html
*** pentru ca esti de partea invadatorilor, a rusnacilor, a celor care ne-au invadat si pe noi de 12 ori?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu proasto, pentru Putin al tau, care a invadat Ucraina pentru a-i lua resursele, facem foamea si frugul. Sa fii de partea celor care au facut cel mai mult rau Romaniei ... fie ai interese, fie esti atat de ignorant incat nu stii cat au furat rusii de la noi si de cate ori ne-au invadat.
Corect!!
))) Ucraina își apară țara))) Sau americanii își apară interesele în zonă)) să sperăm că nu vor rămâne și ucrainienii cu ochii în soare cum am rămas și noi în 1946 așteptând să vină.... americanii)) până atunci... mult succes în iarna care va veni)))
"Lumea întreagă ține partea Ucrainei" sa mori tu
DINAMOVIST....PROST!!!
Fostul antrenor si jucator ucrainean de fotbal Jozsef Szabo (82 de ani) are 100% dreptate. Respect!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.