Alte știri din fotbal
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Robert Moldoveanu a lovit bara
0
Nemulțumirea lui Marius Șumudică, după a doua victorie la rând cu CFR Cluj
0
Csikszereda - CFR Cluj 2-3 » Trei goluri pentru trei puncte! Vișiniii leagă victorii în premieră în noul sezon
6
Tatăl lui Iustin Doicaru, detalii din Turcia despre transferul atacantului la Rize: „Toți îl strigă «Hagi»” + Săgeți către Farul, Zicu și Stoican: „Făceam iureșul de pe lume!”
0
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A » Echipele de start
0
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Au șocat competiția la primul meci din istorie în Bundesliga!
0
Cristi Chivu pregătește o surpriză la meciul cu Cagliari » Ce jucător poate reveni ca titular la Inter după un an!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
real are jucatori, barcelona are echipa...
Sunt 2 meciuri .atata tot...daca vrei sa ma iei cu rezultate..atunci sa te sfatuiesc sa te uiti pe statistici la rezultate directe inainte sa vii aici ii sa fii penibil.Asa pt cultura ta generala, scorul record e un 8-2 dat de Real. Si asa..pt toti barcelonistii, daca aveti ocazia sa citit un ziar "As" de la spanioli, ati vedea clasamentul All-time unde Real are mai mult 1000 de pcte in fata barcei, asa ca ,,ciocu mic, 2 trofee anu trecut si gata Sunteti toti cu barcelona.
Cum sa fie Real Madrid favorita?:)) Barcelona de acum e printre cele mai bune echipe din istorie si va lua titlul si anul asta. ;)
Real va rupe pe Barcelona. Ronaldo e cel mai bun
Real are jucatori, Barcelona are echipa. Va dura ceva timp pana cand Pellegrini va suda echipa Realului. Guardiola are deja un grup unit care joaca impreuna de multa vreme. Benzema Kaka Ronaldo Alonso si toti ceilalti adusi in aceasta vara mai au de munca pana sa se integreze in echipa.
Depinde daca Ibra intra bine in echipa...si se obisnuieste cu stilul de joc al Barcelonei. Cat despre Real...anul asta in nici un caz nu e favorita. Prea multe vedete. Poate la anul.
Mi se pare chiar jignitor acest lucru dupa rezultatele Barcelonei de anul trecut. Dar asta e. Poate ca asta o sa-i motiveze sa repete performantele de anul trecut. Visca el Barsa
2-0 in tur si 2-6 in retur, pe bernabeu. Comentezi? :D
N-are nicio sansa Realu... cel putin anul asta pana se seaba echipa.
Cum sa faci bani stand acasa!!! Ocazie unica!!! Cerinte: Solutia ii foarte simpla. Din publicitate. Sunt multe site-uri care platesc sa primeasca vizitatori si acum e timpul sa primesti si tu o parte din banii astia. Respecta pasii de mai jos si o sa ai niste venituri consistente: 1. Mai intai copiaza link-ul acesta: ://bux.to/?r=ganescu 2. Urmatorul pas e sa te inscri, completand toate casutele care apar acolo. La referrer scrii ganescu (daca nu e deja scris, pentru a profita de un bonus
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.