Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Ba tu chiar esti prost!!!!!
"contrabas3" esti bot. vreau cnp-ul si pe urma iti raspund
Uite prostul, iarăși insistă. Palestina nu a existat niciodată ca stat, băi prostovane! Băi grădinița, tu nici nota 1 nu meriți la atâta prostie.
Și care a fost capitala palestinei, pe vremea administrației britanice?
Bine, cand te faci tu mare o sa decoperi ca daca dadeai doua clickuri puteai citi despre "Mandatul britanic pentru Palestina" . Faptul ca era administrata de britanici nu inseamna ca nu exista, evident. Stai jos, nota 1.
Țara Palestina a fost desființată de SUA ? Când a existat statul ăsta și când a fost desființat?
Am câteva întrebări pentru tine: 1. Palestina a fost țară înainte de ‘48? —— 2. Care a fost capitala palestinei înainte de 1948? —— 3. Ce ai băut?
Israel tara infiintata de SUA, Palestina tara care nu a participat in al doilea razboi mondial, a fost desffintata de SUA, pentru a face loc Israelului... mi se pare corect.... era bine daca existau amandoua, asa era corect
Francezii . Sulfele nr 1 din lume , s-au gasit sa dea lectii de morala . Penibil .
Benzema doarme cu iataganul sub pernă.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.