Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
un atacant bunisor
Dinamo nu vrea jucatori pe bani, asta a fost defectul lui Kostovski. La ce atacanti avem, era perfect, dar asa se intampla cand avem niste zgatie branza in conducere.
hai sa facem si noi un articol ! :)
mie mi s-a parut un jucator bun, cam peste atacantii de la noi. Cert este ca Steaua nu are unul asa bun.
mda, asta era mai bun decat tot ce are dinamo in atac la momentul actual si nici nu cred ca cerea un salariu mare
Apostol mincinosul ! Nu s-a pus problema ca individul sa vina la Dinamo, nu ca nu ar fi bun, dar , nu i-a placut presedintelui executiv, care se pricepe la toate, mai putin la ....fotbal !
la Orduspor in Turcia n-a fost rau deloc.
Trebuia vorbit cu Contra sa-l ceara la Petrolul. Am vazut ambele meciuri cu Vardar, Kostovski e chiar bun, pacat ca nu-l ajuta colegii prea mult pe faza de atac!
mda...
Pentru 50k era pomana curata acest jucator, bun chiar si la Steaua. Astia de la dinamop niste prostalai ca nu l-au cumparat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.