Comentarii (19)

forzzainter  •  20 Ianuarie 2020, 13:48

Baaaaa nu mai scrieti articole d'astea, ca o sa se supere Gica pe voi baaaa !! Cum adica sa fie norvegianu' asta mai bun decat Ianis? Pai Ianis e decar maaa, decar capitan, astia is unici in lume! Sa va fie rusineee !! :))))

breitner  •  20 Ianuarie 2020, 14:34

Norvegianul asta este si el din povestile lui Jules Verne (capitan la 15 (16) ani la echipa lui taica-su)? Daca nu atunci e fotbalist si regele blaturilor trebuie sa-si repatrieze odrasla.

cfrcj666  •  20 Ianuarie 2020, 15:56
Postat de Eugen Iustin pe 20 Ianuarie 2020, 14:56

Cft să se plângă de arbitraj. Asta e cea mai tare.

Tare e doar in capul vostru de clone becaliote. De cand a a facut 10 p in cl a fost vanat in.liga lu becali.

rocky2  •  20 Ianuarie 2020, 15:38
Postat de forzzainter pe 20 Ianuarie 2020, 13:48

Baaaaa nu mai scrieti articole d'astea, ca o sa se supere Gica pe voi baaaa !! Cum adica sa fie norvegianu' asta mai bun decat Ianis? Pai Ianis e decar maaa, decar capitan, astia is unici in lume! Sa va fie rusineee !! :))))

Unde mai pui ca e si ambidextru! Adica da la fel de bine si din maini si din picioare!

adytza74  •  20 Ianuarie 2020, 14:09

Are locul asigurat la Viitorul. Poate are taticul noroc si i-l ia imprumut inapoi .

ionescugeorge77  •  20 Ianuarie 2020, 18:29

asta la fel ca si ta su e un ratat ...

Eugen Iustin  •  20 Ianuarie 2020, 14:56
Postat de cfrcj666 pe 20 Ianuarie 2020, 14:20

Daca te-ai uita putin la cine au fost arbitri te-ai lamuri. Oricum parca cam demultisor fīcī fīcīsībī nu a castigat vreun meci cu cfr...

Cft să se plângă de arbitraj. Asta e cea mai tare.

Eugen Iustin  •  20 Ianuarie 2020, 13:56
Postat de cfrcj666 pe 20 Ianuarie 2020, 13:31

Pai Ianis ar fi numa bun pentru cioban sa iasa in evidenta ca si man, mbappe cu satelitii care fac non combat. Ca in rest....

Cfr are un palamares deplorabil în fața fcsb. Ar trebui să te pună pe gânduri.

cfrcj666  •  20 Ianuarie 2020, 13:31

Pai Ianis ar fi numa bun pentru cioban sa iasa in evidenta ca si man, mbappe cu satelitii care fac non combat. Ca in rest....

andrei.33  •  20 Ianuarie 2020, 19:58

A zis Gh. Hagi ca Ianis va fi balon de aur. Deocamdata e doar balon de sapun.

  • 1
  • 2