Alte știri din fotbal
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Marius Șumudică: „N-avem nicio șansă cu Turcia!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Boloni pare de pe alta planeta cand te uiti la ce articole publica gazeta, si e paralel total cu absolut tot ce se intampla in fotbalul romanesc. Pacat ca astfel de oameni sunt pe dincolo, si nu reusesc sa se afirme aici in liga noastra.
"Deja faptul că îmi pui a zecea întrebare pe chestiunea asta este o greșeală, te rog!" Șah mat la ziarist =))))))))))
No, daca erau asa destepti nu ajungeau unde au ajuns. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce OM, ce CARACTER! Cu astfel de oameni am fi mult mai departe!
Boloni a ajuns la Steaua dupa ce a jucat peste 400 de meciuri in prima liga la ASA. Si dupa ce a fost de doua ori declarat cel mai bun fotbalist roman. La Steaua a mai jucat cca 100 de meciuri. Are un numar impresionant de meciuri si la nationala. Si un numar mare de goluri marcate desi era mijlocas. Valoarea lui ca sportiv si ca om este de necontestat. Si s-a realizat ca sportiv jucand fotbal in Romania. Cred ca primul gand al oricarui fotbalist ar trebui sa fie acesta. Arata in prima liga cine esti si va veni si vremea transferului in vest! La noi, cum da unul 5 goluri gata, i se potriveste campionatul spaniol, englez, italian....iar el nu a apucat inca sa arate ca are valoare si constanta nici macar pe aici pe acasa.
Daca am avea citiva oameni gen Boloni in functii de conducere "alta faina s-ar macina la moara noastra"
El e, intr-adevar, de pe alta planeta: nu depinde financiar de presa sau de vreun "patron" si nu are niciun razboi personal cu cineva din fotbal. Isi permite sa aiba pareri personale.
Ianis e nimeni în fotbal dar presa îl promovează non-stop. Nu e normal ce faceți.
Presa *** gravitează în jurul prințului impostor Ianis, un fotbalist sub-mediocru
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.