Alte știri din fotbal
Prima reacție a lui Marius Baciu din postura de antrenor la FCSB: „Nu vreau să fiu o marionetă!”
1
Adrian Mutu știe de ce a fost numit Marius Baciu la FCSB: „Gigi m-a ascultat pe mine!”
0
Omul-cheie care a lucrat cu Generația de Aur l-a criticat dur pe Ilie Dumitrescu pentru că s-a alăturat taberei lui Burleanu: „Gest mârșav și laș!”
3
Decizia neașteptată a judecătorului de la TAS care trebuia să analizeze litigiul dintre Răzvan Burleanu și Ilie Drăgan
0
Știri din fotbal internațional
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Ce șanse îi dă supercomputerul Universității Craiova în primul tur preliminar al Ligii Campionilor
0
Roy Keane, dezlănțuit la adresa jucătorilor lui Manchester United: „O trupă de circari”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Chiar si articolul este un jeg. Cuma dica "pentru care a plecat"? Pentru care A FOST DAT AFARA! pe usa din spate.
Domnule gelatinat care dormi cu palmierul, esti un nesimtit!
Presedintele si-a dat demisia de onoare cand a vazut ce rezultate a avut antrenorul adus de el. reghe, ca un nesimtit, nu si-a dat si el demisia, in consecinta, a fost DEMIS de patroni. Este simplu. Nu are nici caracter in momentul in care prezinta evenimentele ca si cand ar fi plecat el.
a fost demis pentru ca nu mergea echipa si pentru ca era un inganfat iar jucatorii si sefii nu au mai suportat sa ii vada pe reghe si cap de mop . de ce olaroiu a facut treaba si este apreciat acolo? pentru ca stie sa se bage pe langa ei si sa ii vrajeasca . reghe si sotia lui in schimb erau numai cu nasul pe sus si cu basi_i pe ei
hai sictir , ne crezi prosti pe toti? cum sa pleci de bunavoie daca ai un salariu de 2 sau 3 mil euro? fii macar 1 data in viata barbat si recunoaste ca ai fost demis ca nu ai avut rezultatele care ar fi vrut arabii. daca acasa nu esti barbat fii macar acum . nu este ceva rusinos ca echipa nu a mers bine , sunt zeci de antrenori mult mai buni decat tine care au fost demisi . nu te umple de ra__t . olaroiu a fost demis de la mai multe echipe si nu a zis nimic de rau de club
Poate sun si arabii aia adevaratul motiv. Oops, ei l-au spus deja. L-au dat afara pt incompetentza.
Voia mai repede banii pe contract, de aia...
gata,l-ai pus la punct! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
AI CREAT UN CUTREMUR LA ACEA ECHIPA. Conducatorii ei, te-au adus ca SALVATOR, iar tu ai fost MAI RAU DECAT PREDECESORUL. Acolo nu merge ca si la stelutza cea mica cu blaturi, intelegeri s.a.m.d. ACOLO PENTRU HOTII II SCURTEAZA CU UN CAP!
AI CREAT UN CUTREMUR LA ACEA ECHIPA. Conducatorii ei, te-au adus ca SALVATOR, iar tu ai fost MAI RAU DECAT PREDECESORUL. Acolo nu merge ca si la stelutza cea mica cu blaturi, intelegeri s.a.m.d. ACOLO PENTRU HOTII II SCURTEAZA CU UN CAP!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.