Alte știri din fotbal
Doliu în fotbalul românesc » Radu Mărginean a murit la vârsta de 43 de ani în urma unui accident tragic la baza lui sportivă
0
Atacantul dorit de Gigi Becali la FCSB, în negocieri avansate cu un alt club
1
Gigi Becali are oferta pe masă » DC United și Anderlecht îl vor pe jucătorul de la FCSB
5
„Excelează acolo” » Opinie contra curentului despre noul transfer al lui Dinamo: „Am auzit foarte multe lucruri bune despre el”
0
Știri din fotbal internațional
Mexic - Ecuador » Primă repriză senzațională a gazdelor!
0
Didier Deschamps, pregătit să rescrie istoria Franței la Campionatul Mondial: „Avem o misiune de îndeplinit”
0
Reacția lui Mbappe după o nouă prestație magnifică la Mondial: „Sunt conștient de situația în care mă aflu”
0
Franța, demonstrație de fotbal cu Suedia și calificare la pas în „optimile” Campionatului Mondial
2
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Rezultate Evaluarea Națională 2026. 7 elevi au avut media generală 10, 79% ...
Libertatea
Vremurile când România avea climă tropicală, iar temperaturile erau și cu ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan și-a publicat declarația de avere. Consilierii care au ...
Libertatea
Frustrați rău cei de la L'Equipe. Nu știu deloc sa piardă.
nu e vorba doar de performantele din 5-7 meciuri de la CM, totusi e o singura competitie.E vorba de performantele de peste tot anul, de constanta. Nu poti sa joci ok 11 luni si o luna sa joci super bine si sa astepti sa fii THE BEST. A fost la fel de bun Martinez la West Ham cum a fost la CM..Enzo la Benfica?
*** *** ***. Am zis.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O echipă hazlie... Plini de umor și băieții de la L'Equipe. Umor involuntar...
Casemiro in echipa asta? Nici de gluma nu e buna! Oricum, articolul asta e de doi lei, fiindca nu prezinta si criteriile dupa care au fost alesi. Daca L"Equipe nu a divulgat si criteriile atunci e doar o palavrageala fara rost facuta dupa urechea si gusturile personale ale vreunul ziarist francez. Dar, mai degraba, inclin sa cred ca "ziaristul" roman care a scris aici articolul a fost prea lenes sau nu l-a dus capul sa prezinte si informatiile alea care sunt cruciale, in absenta lor e un articol fara rost.
Foarte corecta echipa. E vorba de echipa anului, nu a Mondialului. Se pare ca e plin pe aici de *** ***, care nu inteleg un text.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce surpriză, o publicație franțuză include mai mulți francezi decât orice altă nație!
Theo Hernandez nu e nici macar titularul de baza al nationalei Frantei pe postul lui, pasemite sa fie nr 1 in lume ! Van Dijk a avut un an slab pt nivelul lui. Walker si Courtois sunt si alegeri surprinzatoare, zic eu ca se gaseau variante mai bune. Haaland nu trebuia sa lipseasca.
Echipa aiuritoare întocmita de cei de la L'Équipe! Când te umpli de ura așa procedezi! Probabil atâta pot francezii. Au câștigat tinichele in Qatar și asta le-a întunecat judecata. Aurul a revenit celor care au jucat fotbal de calitate, nu turca la inspirație!
Enzo Fernandez (in locul lui De Bruyne) si portarul (in locul lui Courtois (care a facut numai prostii la mondial) probabil n-au fost inclusi din razbunare meschina.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.