INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  LIVERPOOL - MANCHESTER UNITED 7-0

FOTO Internetul a „explodat” după Liverpool - Manchester United 7-0 » Cele mai înțepătoare meme-uri

Cristiano Ronaldo, savurând eșecul lui United cu Liverpool +37   FOTO
Cristiano Ronaldo, savurând eșecul lui United cu Liverpool

Articol de - Publicat duminica, 05 martie 2023 22:48 / Actualizat luni, 06 martie 2023 10:41

Liverpool a „zdrobit-o” pe Manchester United, scor 7-0, în cel mai categoric succes reușit de „cormorani” all-time în fața rivalei. Pe internet, microbiștii au pornit „robinetul” cu ironii la adresa „diavolilor”, după KO-ul primit pe „Anfield Road”.

Incredibil scor pe Anfield! Liverpool a pulverizat-o pe Manchester United, scor 7-0, cu șase goluri marcate în repriza secundă. Nemaivăzut în „Clasicul” Premier League. Imediat după meci, în social-media au apărut zeci de reacții amuzante după unul dintre cele mai spectaculoase meciuri ale ultimilor ani.

Răsfoiește o galerie foto cu cele mai tari meme-uri apărute după Liverpool - Manchester United 7-0:

„Fiule, trezește-te, e 08:00” / „A mai dat unul Liverpool?”
Ups!
Liverpool - Manchester United CR7-0
„Magul” Mikel Arteta a prevăzut rezultatul din Liverpool - United
+33 FOTO

Liverpool - Manchester United 7-0: cea mai mare victorie din istoria acestui duel!

Liverpool a zdrobit-o pe Manchester United în Premier League cu un uluitor 7-0 și s-a apropiat la numai 3 puncte de locurile de Champions League. „Cormoranii” au înscris de 6 ori după pauză. Este cea mai mare diferență de scor din istoria confruntărilor directe dintre cele două echipe!

7-0! ULUITOR! ISTORIC! Liverpool a distrus-o pe Manchester United într-o repriză

FOTO Criză de nervi a lui Jurgen Klopp pe margine, imediat după golul de 7-0 cu Manchester United! Ce a cauzat furia neamțului

De pe patul de spital, Cornel Dinu a vorbit cu GSP despre situația critică a lui Dinamo: „Doar asta mai pot să fac”