Alte știri din fotbal
Fotbalistul de la FCSB ratează barajul pentru Europa: „Am tras o sperietură groaznică”
0
Ovidiu Burcă pune tunurile pe jucători: „Dezastruos! Ne-am bătut joc”
0
Florin Pîrvu, pregătit de revenirea în Superliga: „Voluntari merită să ajungă”
0
După 20 de ani, fostul coleg al lui Ionuț Luțu a povestit „grozăviile” petrecute după meciurile Craiovei: „Știți ce făcea cu cei tineri? Acolo ne ducea”
2
Știri din fotbal internațional
Cele mai tari meme-uri după conferința controversată a lui Florentino Perez
0
Cristiano Ronaldo amână sărbătoarea titlului după o gafă de cascadorii râsului în minutul 90+9!
0
Previziunea făcută de Vieri despre Chivu: „Nu crede că totul e mereu o dramă. Și de aceea va domina din nou!”
0
Dusan Vlahovic își negociază plecarea de la Juventus » Cu ce club uriaș a discutat în secret tatăl atacantului!
1
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
1
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
Sondaj. Răspunsul românilor la întrebarea: Ar mai câștiga Nicușor Dan acum ...
Libertatea
„Întâlniri cu prietenii și glume stupide” - Videoclipul care a stârnit ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan spune că are în minte o variantă de premier. Scenariu politic ...
Libertatea
Un barbat saruta o femeie. Normal. Da atunci cand niste barbati se imbraca in femei si sunt paziti de jandarmi politie si ambasadori este caz penal.
adica justitia nu e egala pentru toata lumea? interesant
Păi tocmai pt că nu e cineva de rând, cazul trebuie mediatizat. Și pt că e vorba de persoane publice, cu funcții, de festivități oficiale. Nu poți să vii acolo și să *** pe orice jucătoare, pt că tu ești șef de federație și vrei să arăți că *** pe oricine! Omul ăsta e ***-rău dacă așa concepe el să facă, dacă astea sunt principiie lui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Văd aici o grămadă de obsedați sexual, împreună cu buzărin, cărora li se pare normal ca o femeie, fată, văduvă sau căsătorită să fie sărutată pe gură, cu capul prins cu ambele mâini ca într-o menghină, de către unul care se crede stăpânul sau împăraturl federației, nu președintele ei care ar trebui să fie exemplul și paznicul de morală, garantul unor principii. Primo: întrebarea firească, dacă era vorba de mama, iubita sau logodnica voastră, ce ați fi zis voi sau tatăl vostru? Lăsați prostia aia cu moda veche, cu puritanismul, că e ușor să miștocărești așa un principiu de pe urma încălcării căruia acești gânditori *** ar avea doar de câștigat-cred ei! Bărbăție înseamnă și să știi să te abții, să especți niște limite, să nu te porți ca un satrap, la adăpostul funcției. Iar mama acestui nenorocit se contrazice în aceeași frază: se baricadează în lăcașul Domnului, în numele unui principiu biblic pe care de fapt nu doar că fieul ei l-a încălcat, dar chiar și ea, care cere clemență, toleranță, poate și postularea unei legi care să permită violatorilor de orice fel să facă ce le dictează mintea din pantaloni. Dumnezeu nu e de acord cu greva foamei, mai ales făcută în numele apărării faptelor, a promovării lor viitoar e ca fapte normale, poate chiar de vitejie, nu mamaie-grevistă? Pe măsură ce văd asemenea moduri de abordare, îmi dau seama că occidentul ăsta se duce la vale cu valorile lui care sunt stâmbe rău! Nu că la noi ar fi raiul pe pământ, dar câtîă vreme mai avem
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu o da in exagerari inutile! Ai o mentalitate de secol trecut! Ca si restul de 90 % de concetățeni !
Gândește-te doar daca era vorba de sora ta sau de nevasta ta! Ai fi trecut cu vederea acest gest de bucurie? Dar fiindca este vorba de cineva necunoscut, bineinteles ca ti se rupe..
Da' galeria foto cu d-na (nu DNA, ca aia au treaba la caracal si crevedia) care da sa intre-n Biserica, pe cand !? Vreo patruj de poze, nu prea multe ... :)))
Cre’că mama lui Rubiales stă pe același grup cu mama și sora lui Cristiano :))
...chiar nu ma intereseaza acest caz ...acest caz nu este fotbal ...dar stiu ca femeile sunt facute din coasta lui Adam ...
daca nu a fost dorit sarutul sa faca jucatoarea plangere. sau a facut deja in australia. marele tam tam se face doar pentru a fi dat ca exemplu. daca era cineva normal nu era asa mediatizat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.