Alte știri din fotbal
Andrei Ciobanu, dezamăgit după remiza cu UTA: „Eram convins că plecăm cu 3 puncte!”
0
UTA - Oțelul 2-2 » Remiză cu scântei! Papeau a salvat un punct la una dintre ultimele faze
7
Borza e istorie la Rapid: „Îți mulțumim pentru fiecare sprint, fiecare duel și fiecare clipă”
0
Liber la bere pe stadioane! Cea mai cunoscută susținătoare a celor de la UTA a furat startul
0
Știri din fotbal internațional
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Varane propune: copiii să nu mai lovească mingea cu capul până la 12 ani! Primul mare club care și-a schimbat metodologia
0
Amicul Paredes a „scăpat porumbelul” în legătură cu Leo Messi
5
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
13
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Eu sunt in Zagreb zilele astea,unde mergi numai de acest meci se vorbeste,oricum nu sa stins ura dintre ei,sunt 2 natii cu,caracter puternic,luptatori!
Zivela Yugoslavia!
ale carui articole
Va fi un meci extraordinar, o rivalitate cum nu cred ca mai exista nicaieri in lume. Sarbii sunt nationalisti pana in maduva oaselor, croatii sunt rai si ei, nu vreau sa-mi inchipui ce va fi la Belgrad. Eram sigur dinainte sa citesc autorul articolului ca este vorba de Daniel Scorpie, unul din putinii gazetari sportivi al caror articole se diferentiaza net de restul prostiilor scrise. Tot respectul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.