Alte știri din fotbal
Fostul campion cu FCSB a spus care este obiectivul la U Cluj: „Europa”
0
L-a pus la punct pe internaționalul român: „Să termine cu prostiile!”
0
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
6
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
4
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel a expediat 8 jucători la cluburi! » Arsenal, cea mai afectată
0
Cristi Chivu îl vrea pe Casemiro! » Acord Bastoni - Barcelona
0
Americanii, spulberați acasă de Belgia, cu nici 3 luni înainte de Campionatul Mondial
0
Javier Zanetti, cât se poate de clar: „Mai avem 8 finale și vrem și Cupa! Viitorul lui Chivu...”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
Nu ma mira..Seicii se stie ca umbla cu tot felul de potlogarii financiare...Dar nu poti pacali la nesfarsit fotbalul doar pentru ca esti bogatan ! Nu m-ar mira ca sa urmeze si excluderea lui PSG !
Mda, face apel si se rezolva. Ca doar nu o sa lase fraierii din Europa de est sa intre acolo. Oricum, Romania nu are ce cauta nici in preliminarii, practic, echipele romanesti trebuie excluse din cupele europene. In afara de Dinamoul, care oricum nu ajunge in Liga Campionilor nici daca se califica 2000 de echipe, desi ei sunt lasati sa se pregateasca de Sampion Lig de zeci de ani.
Eu nu comentez in general pe acest site, mi-am facut cont special...sa iti spun... prietene... esti P-R-O-S-T. Tu nu intelegi despre ce se vorbeste aici, sau ce e ala fairplay financiar.... pacat ca 90%din tara asta sunt ca tine... in rest numai de bine
Ai si tu o bucurie in seara asta,nu-i asa?Si care ar fi....echipele naturale atunci,daca tu nu le suporti pe cele artifciale,asa cum le spui tu?!?
Dar te gandesti ca poate va sufla botosaniu?? hahahahahaha ce-ar mai fii sa va ia satelitu loc :))))) sa intre satelitii si clubu mama sa stea pe afara hahahahahahahahahaha
Psg nu a platit in acelasi an pentru Neymar si Mbappe...francezul a fost luat imprumut un sezon si au platit transferul in vara urmatoare...City in schimb a cheltuit in prostie 200-300 milioane euro doar pentru fundasi...si au luat niste glume de fundasi...
uite ca Steaua este matematic in playoff. te-ai umilit aseara numai sa afli acum ca vitanul tau barzessti este ca si desfiintata. Steaua bate.
Ai si tu habar de fotbalul englezesc cam cat bun simt are Mititelu tau, compari Manchester City cu Botosani incercand sa pari citit dar esti un oltean tipic, gura mare, minte putina!
Titlul corect era "Manchester City exclusă Din Liga Campionilor. Le ia FC FCSB locul? "
Urmează gsp, care prin eminenţa sa cenuşie ( l-am numit aici pe "ziaristul" (!!!) crăiţoiu ) va sesiza UEFA privind mânărelile comise de interlopul gigi becali.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.