Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! A început „nebunia” în oraș. Primele informații și imagini de la reporterii GSP
23
Adrian Porumboiu, discurs virulent înainte de U Craiova – U Cluj: „O nesimțire!” + „El l-a delegat pe Bîrsan, nu Vassaras”
0
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
2
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Știri din fotbal internațional
Bruno Fernandes a egalat recordul codeținut de Thierry Henry și Kevin De Bruyne în Premier League
0
Gundogan își așteaptă fostul coleg la Galatasaray: „Are numărul meu”
0
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Calificarea în Champions League confirmă transferul de 44 de milioane de euro de la Manchester United
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Jumătate din articolele de pe site sunt despre Dragusin, care cu tot respectul încă nu a realizat nimic notabil în sport. În schimb nici măcar două rânduri despre moartea lui Mircea TUTOVAN, cel mai mare voleibalist al României și unul dintre cei mai mari din lume, la timpul său!!!
Legatura e ca ala care zicea ca gata, e clar ca antrenorul il vede rezerva pe Dragusin samd e un p(r)ostac gigist notoriu. Si gigistii, cum bine stim, "inteleg" fotbalul prin prisma bizareriilor de la zecesebe :))
ce legătură are Drăgușin de la Juventus-Genoa-Tottenham cu Gigi Becali?...după aia tot cititorii se vaită amarnic că-s prea multe articole cu Giginho pe GSP, da se pare că unii aveți o obsesie pt marele antrenor și latifundiar
Daca marca Mc Tommynai la ultima ocazie când Dragușin a strâns prea mult în centru dezorientat fiind în presiunea partidei cred ca era doliu national iar Manea își făcea sepukku..E deja isterie mediatică. Potoliți vă odata cu subiectul ăsta
''Egalarea a venit rapid, o lovitură de cap a lui Richarlison. Regizorul a fost la un pas să rateze reușita, mutând cadrul chiar asupra lui Radu Drăgușin''...nu va este jena sa scrieti asa ceva doar din foame de senzational? Cand a fost la un pas sa rateze reusita regizorul? In ce film? Jalnic...
si tu esti ***..ce zic eu si ce intelegi tu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai tu cred ca bei in fiecare zi.
A fost primit cu foarte mare simpatie, fanii lui Spurs asteapta multe de la el (ar suna rasist ce spun, dar nu spun) si pt ca e tanar, acum depinde doar de el.
„Meciul de pe Old Trafford se încheie cu o rugăciune citită de oficiali religioși desemnați de către ambele echipe. Totul e bine când se termina cu bine." - Fl. Manea, Impresar trecut pe la Lompoc CF, interviu in zona mixta.
E sărbătoare națională mâine ar trebui sa fie zi nelucrătoare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.