Alte știri din fotbal
Raul Rusescu, uluit de Craiova: „Pentru prima dată în mandatul lui Coelho”
0
Jucătorul rivalei, vizat direct de ultrașii Craiovei: „Îți curge sânge de zeu, dar...”
0
Proteste vehemente după golul lui Assad Al-Hamlawi! Duelul incriminat de clujeni
0
Oltenii au aprins peluza la meciul de titlu din Bănie! Demersul organizatorilor, imediat după golul de 2-0
0
Știri din fotbal internațional
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Cristi Chivu, după ce a ridicat trofeul de campion: „Jucătorii m-au împins acolo, eu nu voiam! Nu am nevoie de laude”
0
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Sunteți vehiculul electoral al lui Marcelică, șeful PSD. Împroști cu noroi în alții ca să ascunzi mizeria din propria ogradă. Cel mai trist este că voi chiar credeți tâmpeniile pe care le scrieți pe aici. Sunteți proști cu toții? La voi se implică PSD-ul pe față. Prin Ciolacu și tătucul Hrebe. PROSTULE!
Da,nu a jucat CFR în champions league,dar în Europa a fost prezenta !vezi celelalte echipe de la noi, și coeficientul ce au fiecare!
Nea Gulie, vezi-ți de lecturile tale academice, dacă ți-a zis cineva că ești deștept. Dar află că te-a mințit :)))))
Serios? Despre "echipa psd"? Care dintre ele? chefere? mimao+insolventa => faliment? rapid? Ca nu prea am cetit harticole despre ele pe aici! Acum serios, ce s-ar putea scrie cinstit si corect despre aceste echipe de partid? ca cfr a luat n-shpe campionate la rand dar in Champions League nu prea a jucat? De ce? Pai stiu burlanul=frf si "ilustrul" sau nas de cucbubie, dancul! Despre mimao? hai pe bune? astia au fost salvati vreo 3 ani la rand de burlanul/danc de frf si voi aveti probleme cu Steaua din liga 1! Despre raapiduletul lui tudorachesector unu/sucucu? sa scrie ce despre ei? Poat scrie fesnic, gaman, vasilache/of/athena.... .
Ce spui bă *** de B? Ești prost prin definiție, atât, nu meriți mai mult glumă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai da, daca te uiti in oglindă
Vezi-ti de insolventa echipei tale si drumul spre B
Stim ca toti prostii sunt aroganti. Ca asa e prostul, nu e prost destul, pană nu e si fudul!
Oferta era si cu Găman la pachet!?...Ca voi fara Găman sunteti ca sacul si petecul. Inseparabili.
Bă da bine le umblați voi altora prin buzunare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.