Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Bosniacii acuză: „Un soldat ne-a spionat antrenamentul pentru Gattuso!”
0
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Resursa rară găsită în vechile mine din Apuseni. Ignorat mult timp, telurul ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Hahhaah...la asta ma gandeam si eu! Poate l-o fi scuipat in gura Mou...si de aia :D
hm... poate va fi antrenor decent, pt ca recurge la toate mijloacele pt a castiga, gen Mourinho, care n-are nicio greata sa aleaga o tactica mai putin estetica, atata timp cat e profitabila
una din nu prea multele vedete care au ramas cu picioarele pe pamant , deaia si ii merge asa de bine . respect pt omul messi , nu doar pe el ca jucator .
ahaaa, trage de timp! Stiam eu :)
sal eu sunt messi, când ma joc pe playstation fotbal sau ma uit la un meci al stelei, tot timpul ronțăi semințe nutline și beau suc coca - cola, mmmmmmmmmm ce bun!!!!
Vezi, daca avea si Wilshere niste consilieri deastia in juru' lui acum era poate cel mai bun mijlocas din lume. Nici nu-i mai trebuiau performante ca Xavi...
are consilieri buni piticania. stie ce si cum sa declare!
Bravo lui, merita tot respectul din lume si nu-i întâmplător faptul ca a câștigat 4 baloane de aur!
aha, deci tu erai ala de tragea de timp de ma enervai la culme.....:)
atat de mic si totusi atat de imens ..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.