Alte știri din fotbal
Nu e Hagi! Propune un alt nume de selecționer după ce Mircea Lucescu a ratat calificarea la Cupa Mondială
2
Au făcut scut în jurul fotbalistului prăbușit al naționalei, după Turcia - România: „Săracul...”
0
Fără cenzură! Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
0
Știri din fotbal internațional
Irlandezii dau vina pe sirena cehilor: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
A primit un "capac" de la Cristi Borcea, cu trabucul
Verificați într-o fotografie cum arăta Maicon, apoi mai citiți o dată fraza cu capacul. Are MM un dar de a se da mai rotund decât cercul.
Nostragogus, confunzi Inter cu Clinceni. In Italia nu se demit antrenorii din nimic, până și Inzaghi a rezistat acum 2 ani după multe rezultate negative. Dar așa e romanul, respectuos și încrezător că tine.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Zici tu, MM, ca va face performanta la Inter? Eu zic ca nu apuca paltonul
"Era o voce în vestiarul Interului, adică el îi dădea un capac lui Maicon și îi zicea «băi, fii serios!». A bagat si narcisistul capul in poza. Cu gandire si limbaj de ex-convict. Oare cate capace o fi primit de la seful de grupa din facultate?! " Mihai Stoica, cunoscut ca MM Stoica, a executat o pedeapsă de 3 ani și 6 luni de închisoare în dosarul transferurilor din fotbal. El a fost încarcerat la Penitenciarul Jilava începând cu 4 martie 2014. În timpul detenției, Stoica a fost activ în diverse activități, inclusiv antrenarea echipei de fotbal a penitenciarului, alături de Gheorghe Popescu. Această implicare le-a adus calificativul „excelent”, contribuind la reducerea pedepsei. De asemenea, Stoica a scris patru cărți în perioada încarcerării, ceea ce i-a adus o reducere suplimentară de 120 de zile din pedeapsă. Pe 15 februarie 2016, Tribunalul Ilfov a decis eliberarea sa condiționată, după ce Judecătoria Sectorului 4 și Comisia de la Penitenciarul Jilava au constatat că îndeplinește condițiile legale pentru această măsură"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.