Alte știri din fotbal
Florin Maxim bifează o performanța care nu s-a mai repetat de peste jumătate de secol în fotbalul românesc!
0
Florin Gașpăr, fundașul Universității Craiova, împrumutat la alt club din România
0
Ionel Ganea a revenit în antrenorat
2
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Știri din fotbal internațional
Contractul de 23 de milioane de euro a declanșat un scandal major în Anglia
0
Pentru totdeauna în istorie! » Cum a rescris Spania manualul de utilizare a mingii, în semifinala cu Franța
0
Argentinienii numesc două vedete ale Angliei de care „La Scaloneta” trebuie să se teamă: nu sunt Kane și Bellingham!
0
Scenă bizară la castel » A apărut în șlapi în fața regelui Norvegiei
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
lu milan ii trebuie jucatori noi nu e vorba de antrenor echipa joaca da nu are forta si viteza si jucatori care sa faca diferenta singurul jucator care face diferenta este pato,ar trebui luat hernanes,robinho si o revolutie in aparare unde numa thiago silva face fata pe restul posturilor trebuie jucatori noi
deja is satul pana peste cap... Torres si Gerrard o fost trasferati de 7 ori sezonu asta. Rafa o fost demis de 10 ori. Chiar credeti ca Liverpool ii condusa de becali?
nu schimba milan nici un antrenor, daca nu l-au schimbat cand erau pe locul 13 dupa 5-6 etape sa il schimbe acum? sa fim seriosi.. milan trebuie sa aiba putin noroc si se vor intoarce victoriile, cu bologna a avut o bara si a dominat tot meciul dar s-a terminat 0-0. si ancelotti cum de a stat de la castigarea UCL in 2007 pana in 2008-2009, cand a luat locul 4 in 2007, 5 in 2008?
jucatori trebuie la milan,nu antrenor,leonardo dk ar avea cv jucatori tineri si buni ar face performanta,nu poti face performanta cu bosorogii de acum,iar galiani si berlusconi nu inteleg asta,trebuie jucatori noi,FORTZA MILAN:x
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.