Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt mulți *** în țara noastră!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am curaj sa fac pariu daca era antrenor in Rusia critica FIFA si UEFA ca ia scos din competitii.
Lucescu nu a văzut „cooperativa” și „fabrica de ghete”, dar stă bine la propagandă și strategii. În fine, nu am înțeles, este la Kiev sau mârâie din groapă?
" self-government to certain areas of Donbas" asta nu inseamna federalizarea Ukrainei.
N-as spune ca e fals. :))) Cauta pe wiki "Minsk agreements". Scrie acolo, printre altele... "This agreement consisted of a package of measures, including...constitutional reform in Ukraine granting self-government to certain areas of Donbas..." Asta e federalizare, si ucrainenii nu au respectat intelegerea, restul e gargara, sau razboi, spune-i cum vrei.
E o crima ca Mircea nu-si mai poate lua milioanele :))))
fals, accordurile de la minsk nu prevedeau federalizarea Ukrainei. fals separatisti n-au respectat nimic. erau observatori osce acolo care au monitorizat pina au inceput razboiul rusi.
Esti total pe dinafara, rusii nu respecta nimic din ceea ce semneaza, de cuvant nici nu poate fi vorba, de razboi nici atat e o "operatiune speciala" asa ca nu mai *** *** ca dai in diabet voi o seama credeti ca altii sunt atat de prosti incat sa puna botu la tot ce debitati?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De vină e oaia care a behăit înainte de a fi înghițită, nu lupul care mâncat-o. (Teorie putincuristă)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.