Alte știri din fotbal
Gigi Becali nu s-a abținut și a intrat în direct după Turcia - România: „Pe Hagi n-o să-l vedeți NICIODATĂ jucând cu ei doi”
0
„Ce ne-am speriat așa?!” » Dorinel Munteanu n-a iertat pe nimeni: „Patru schimbări ar fi trebuit făcute la pauză! Poate Hagi aduce mai multă îndrăzneală”
0
Vincenzo Montella s-a răstit la un jurnalist român: „Dacă faceți o greșeală într-un articol, dumneavoastră vă dați demisia?!”
0
Direct de la Istanbul, Gică Popescu a făcut o declarație curioasă: „Poate Mircea Lucescu prelungește contractul”
2
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
2
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Pe ce te bazezi cand spui despre Markovic ca e bun? Pe modul in care a jucat in meciurile echipei nationale?
minos3
monus sper ca nu ești gigist , aveți voi un jucător de banda stânga in curte mai bun ca Ivan ? Este acceptabil dar fii atent la Markovic este scula , nu aveți așa ceva in Saivan .
Păi acum ceva vreme, toate tunurile de propagandă forțau ideea unui transfer al lui Tavi Popescu (cică 1.6 meleoane pe Transfermarkt), dar replicile dure ale oficialilor turci privind zvonurile care destabilizează suporterii i-or fi speriat pe gigiști... Pe Ivan, Transfermarkt îl estimează la doar un meleon Euro... Pe bune, care-i hoțul, care-i prostul? Transfermarkt filiala din România este virusat.
Da-i *** de bani, abia incepuse Ivan sa joace! Sa nu plece, ca ne trebuie
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este distractiv sa vezi reactia celor care nu inghit Universitatea Craiova. Stati linistiti, Galata nu este singura echipa care il vrea pe Ivan si este foarte probabil ca in iarna sa plece in schimbul unei sume frumoase. Transferurile lui Cicaldau si Morutan sunt considerate de succes pentru Galata asa ca nu-i mai duceti grija lui Terim.
Daca Ivan ajunge la Galatasaray inseamna ca Terim nu mai are nicio legatura cu fotbalul. Nici la Craiova nu face fata prea bine. I se ridica osanale cand face un meci bun dupa vreo 10 meciuri slabe. Turcii vor lua foc dupa 2-3 meciuri. Nu stau ei sa il astepte pe Ivan sa inscrie de 3-4 ori intr-un intreg campionat.
Morutan cel mai bun trasnfer facut de turci in 10 ani!
Asta nu se lasa pana nu retrogradeaza echipa si il fugaresc *** aia. Din „Imparat” va ajunge ultimul om la Galata
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
da' nu mai bine luatz voi din alta parte? Ca abia incepuse sa mearga jucarica! Luati si voi de la Cluj, de la Becali ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.