Alte știri din fotbal
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
0
Nicolescu îl notează pe Kopic » Cel mai slab capitol: „Nu poți să-i ceri”
0
Vești importante despre noul stadion Dinamo! Șefa CNI l-a inclus pe lista investițiilor prioritare ale statului pentru 2026
0
Știri din fotbal internațional
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
0
După Asia Express și Survivor, Gabi Tamaș revine pe micile ecrane! Va face echipă cu Dan Alexa la Campionatul Mondial
0
Demitere în Serie A: nu a rezistat decât șapte luni! » Mutarea pe care clubul este gata să o anunțe oficial
0
Despărțirea Arbeloa - Real Madrid, oficializată
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
da ... mare ce? invidios, arogant ? Auzi s-a simtit tradat :)))) El chiar are impresia ca e zeu la real madrid si controleaza viata jucatorilor?? Chiar toata lumea trebuie sa sara in mocirla pe care si-o face in jurul lui? Omul e spaniol si a vrut sa se impace cu oameni pe care ii stie de ani de zile pentru binele nationalei (care e campioana mondiala). In plus e capitanul echipei si e normal sa vb cu celalalt capitan daca a existat un conflict. Si apoi sunt oameni si nu trebuie sa fie certati intre ei, poate unii chiar au suflet, nu sunt niste brute ordinare care colcaie de tupeu jegos si invidie; comportamentul lui nu e unul demn de urmat si foarte bine face Casilias.
Mou este "monstru" doar pe teren, in rest am auzit ca este "oainea lui D-zeu" in afara ! probabil ca are doua personalitati.Frumos gestul sau , de altfel multa lume tinde sa isi faca imaginea despre un jucator/antrenor doar dupa cele vazute la tv, nicidecum si de cum se comporta in afara stadionului ! Bravo, Mou !!
ce legatura are messi cu articolul asta?e un articol despre real de ce bagi pe barcelona in discutie? mai ale catalunia cred ca n-ai idee despre ce vorbesti daca iti permiti sa razi de catalunia.Iar cum sunt si cei care tin cu barca acum de cand e messi sunt sigur ca-s la fel de multi copii care il idolatrizeaza pe ronaldo fiecare tine cu cine vrea dar ce atata foc nu stiu ca ambele echipe sunt spaniole, zau daca va inteleg.E greu sa fii susinator ar realului in ziua de azi la cum joaca barca eu inteleg dar exagerati zau asa.
Frumos din partea lui... chiar avea nevoie de o asa imagine dupa cele petrecute cu Barcelona....
Asta da articol...asta da suporter asta da om!!!asta da antrenor..nu copii astia de pe aici care l-au vazut pe messi si gata toti numa visca barca dar ei 80% nici nu stiu ce inseamna si cand mai zic si de catalunia:)))vai...de capu vostru
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.