Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
6
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Loviturile de departajare din Elveția - Columbia au stabilit tabloul complet al sferturilor de finală
1
Mohamed Salah, după eliminarea dramatică în fața Argentinei: „Toată lumea a văzut ce s-a întâmplat”
0
Lionel Messi: „Ar însemna o moștenire care va dăinui pentru totdeauna”
0
Veste uriașă pentru Maroc înaintea sfertului cu Franța! Golgheterul echipei, tot mai aproape de revenire
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Moment fără precedent în Ungaria, televiziunea și radioul public au încetat ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
foarte bine, asa e corect, legea e lege nu tocmeala, deciPSG sa plateasca ca sefii quatarezi au bani cu duiumu, sînt printi arabi plini de bani... nu e normal sa ai un star de valoarea lu Mbappe care-ti da goluri pe banda rulanta si îti aduce sute de victorii si tu nu-l platesti de doi ani de zile, nici salariu nici prime de golgheter, nimic... bine c-a plecat d-acolo, la Real e împarat, salariu e la zi, a primit si prima de golgheter.
Nici eu nu suport echipele de mercenari, astea devenite forte dupa ce au venit arabii sau rusii cu bani...Psg, City, Chelsea, sau mai ales cele din Arabia Saudita ! Sustin echipele de traditie, cele cu multi fani ! Cluburile ofera 200 de milioane pe un jucator, ptr ca scot de 5 ori mai mult de pe urma lui ! Fifa si Uefa nu au cum sa interzica ceva...ptr ca totul se rezuma la bani..ii intereseaza mai putin binele fotbalului. Ei mananca de acolo....nu au cum sa interzica !
BUNĂ! Nu-imai satură Dumnezeu de bani! Echipele "mari" puternice dunt echipe de mercenari ! Aceste echipe de mercenari au facut mult rău fotbalului din fiecare țară! Jucătorii autohtoni nu mai au.loc,sa joace ,ss se dezvolte! Sa dai 200 milioane EURO pe un jucător e o nebunie! FIFA, UEFA SI TOTE FEDERATIILE CONTINENTALE TREBUIE SA INTRODUCA O REGULA,O RESTRICTIE FERMĂ, NIVIO ECHIPA NU POATE AVEA IN TEREN IN TIMPUL JOCULUI MSI MULT DE 4 JUCATO R I STRĂINI ASTA AR AJUTA FOTBALUL D IN FGIECARE ȚARA! PS. NU SUNT DE ACORD CU ECHIPELE DE METCENARI!
Ma simt ca Mbappe Lumea, cand ma vede pe strada, spune "Asta e Ghebe"
In majoritatea deciziilor, jucatorii sunt cei favorizati. Ceea ce este destul de ciudat, pentru ca cluburile au departamente juridice, armate de avocati.
La noi se prescria că cum doamne să plătească un club așa mare la un jucător. Nu se poate muta procesul la Lia? Că la așa sume e motivată și ea să se prescrie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.