Alte știri din fotbal
Aymen Boutoutaou, prima reacție după transferul la FCSB
0
Gigi Becali l-a făcut praf, după FCSB - FC Argeș: „Nu prea mai are loc la noi”
0
MVP cu FC Argeș, Tavi Popescu și-a recunoscut greșeala: „Nu e ok”
0
Ricardo Pădurariu a reacționat, după ce a fost lăudat de Gigi Becali: „Am primit un mesaj de la tata”
0
Știri din fotbal internațional
Fotograful celebrei poze cu Messi făcându-i baie bebelușului Lamine Yamal: „Nici nu știa cum să-l țină în brațe!”
2
Ca în filme: fotbalistul de la Mondial, răpit în drumul spre noul club
0
Capcana MetLife! Jucătorii acuză terenul marii finale din New York: „Nici nu-l poți numi iarbă!”
0
Decizia luată de președintele Argentinei, după anunțul lui Trump: „Nu mai scot jacheta” » Superstiția de 36 de ani
0
Lifestyle
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
6
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
26
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
7
Inculpații din dosarul violului de la Școala de Vară AUR 2023 vor s-o ...
Libertatea
Trei reguli de aur ca roșiile din grădină să rodească toată vara: ghid ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
De ce nu scad prețurile apartamentelor în România, deși se vând tot mai ...
Libertatea
Ca si ai de unde sa alegi ! Una si una....
Ma scuzati domnii moderatori GSP, nu stiam ca o figura de stil ce se regaseste in dictionarul explicativ al limbii romane e "limbaj vulgar sau jignitor".
Ai uitat de Astra. Nu e ea 100% controlata, dar 100% ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FCSB+Botosani+Clinceni = Love
La noi ar trebui retrogradate din 14, vreo 4 sau 5, in frunte cu fecesebeul eliberatului conditonat!
Dacă ar fi Comisii corecte şi la noi, FCSB ar retrograda în Liga a IV-a! Să enumerăm doar 3 echipe controlate de oier: Academica, Viitorul şi Botoşani. Corect?
Nu se intampla nimic, nu o sa retrogradeze nimeni! Si la noi se intampla multe din astea si nu e o problema, vezi cazul echipei lui Arpi Paskany CFR si echipa doctorului Iuliu Muresan, adica CFR 2! Plus ca, sa nu uitam de Steaua si Buzau, cand antrenorul Becali i-a dat voie lui Bunica sa exectute titlul in ultimul minut! Deci, hai sa nu mai vorbim de cazuri care nu exista, nu retrogradeaza nimeni PAOK-ul. Dar hai sa revenim la berbecii nostri, si sa vedem in ce sistem joaca prolificul antrenor Becali Geo cu CFR, echipa lui Arpi(nu conteaza ce e in acte). L-a batut pe Piti de 2 ori, il bate si pe DAN the MAN!??? Domnuuu' Becali, mai Coach, jucati domne in sitem 2-5-3, e sistemul cu 2 libero si 2 aripi volante, ca oricum Petrescul joaca fricos, doar in aparare. Inovati dom'le, ca-ca(nu scuzati kakofonia) d-voastra nu joaca nimeni dom'le!
La noi in Mamaliga nu ar merge aceeasi pedeapsa? FC FC FC FC FC5B si Acadeaua Clinceni?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.