Alte știri din fotbal
Antrenorul român așteaptă telefonul din Superliga: „Vreau să revin, bineînțeles”
0
Albert Stahl a revenit în Superliga: prezentat oficial
0
Fosta speranță de la FCSB a ajuns sala de judecată: „Din cauza drogurilor mi-am pierdut cariera”
0
Daniel Bîrligea a atras toate privirile la vizita medicală! A venit cu o „bestie” de sute de mii de euro
0
Știri din fotbal internațional
Marketing FIFA genial la Mondial » Detaliul strategic surprins de camerele de televiziune la arbitrii de rezervă
0
Austriecii au luat foc când au văzut videoclipul: „Leo Messi nu ia meciul în serios”
0
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
0
Ce obsesii extrafotbalistice are Erling Haaland! » Colecția de 750.000 de euro a golgheterului norvegian
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Explozie uriașă la cel mai mare centru de gaze naturale lichefiate din ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Adrian Veștea a depus la Parlament lista cu membrii guvernului. Nume ...
Libertatea
Important este ca oierul sa nu mai castige bani niciodata.
PRAFUL asta este dat de niste PROSTI din presa la Sevilla!!!!Asta nu va rezista nici in srie B!!!!COCOSATU la fel!!!
pentru ca se pricepe la afaceri
Ce treaba are Man ca apararea este varza
Aceleasi comentarii , aceleasi rautati. Pacat ca s-a accidentat Man, incepuse bine meciul, se vede ca primise indicatii si libertatea de a intra in centru pt a crea spatii si a verticaliza. A coborat intre linii pt a primii mingi si cel mai important este ca coechipierii il cautau cu pase ceea ce in alte meciuri nu se intampla. Pacat de accidentare, mare pacat.
Patronul Parmei se pricepe la afaceri dar e afon la fotbal, cum sa dai 11 milioane pe man?:))))))))))
Cum marea vedeta man scoasa in minutul 20?:))))) Se confirma ca e țeapă clară.
Mihaila si Man, ca e cu ochii pe voi observatorul federal. Le numara golurile, pasele de gol si atingerile. Deocamdata e in fata olteanul si il cam duce in spate pe Man. L-a luat durerea de șale cat l-a carat si au zis aia sa-l lase pe banca, la odihna, vreo 6 meciuri.
Nu ne interesează Parma sau Crotone. Exact cum ne-am uita la Poli Iași cu Voluntari. Este meci pe Eurosport: West Ham cu Chelsea!
Nu ne interesează Parma sau Crotone. Exact cum ne-am uita la Poli Iași cu Voluntari. Este meci pe Eurosport: West Ham cu Chelsea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.