Alte știri din fotbal
FC Argeș, buget din bani publici! GSP publică raportul financiar al revelației Superligii: cele mai mari pierderi din ultimii 7 ani
0
Când va reveni Boateng pe teren pentru Dinamo » Cine s-a întors la antrenamente și ce se întâmplă cu ultimul „transfer”
0
Cristi Săpunaru, bun de plată » Decizia Tribunalului București în primul dosar
0
Alex Cicâldău, întrebat despre declarațiile făcute de Gigi Becali la adresa lui
7
Știri din fotbal internațional
Jesse Lingard, plimbare cu bicicleta în favelele din Sao Paulo
0
Românul care a fost în fieful revelației Bodo/Glimt: „Vă spun ce am găsit acolo”
5
Moment SF în Real - City » Jeremy Doku a dispărut de pe transmisiunea TV, în plin duel cu Valverde: „Trăim într-o simulare?!”
6
Misterul a fost elucidat » De ce nu a executat Valverde penalty-ul din meciul cu Manchester City
1
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume”, fiica fostului internațional din Premier League, s-a logodit la 20 de ani de la fotografia-eveniment
0
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Donald Trump și insula aflată în centrul noii ordini mondiale
Adevărul
S-au apucat din nou de treabă! » Am mers pe șantierul încremenit: abia după ...
GSP SPECIAL
EXCLUSIV LIBERTATEA Mama lui Ilie Bolojan, către fiul ei premier: „Ai ...
Libertatea
Super Mihăilă....gol după gol. E fantastic băiatul . Iae cifrele din caseta tehnică vorbesc...... Săracul Man la ultima partida după 90 minute avea zero ( 0) pe linie. Bine ca nu s-a facut de rusine si acum .
Parma are aceleasi sanse de a ramane in A precum Clinceni s aia campionatul,dar na...ce sa ceri de la premiatii la oscar gsp
Parma e cu un picior în groapă de vreo 7-8 etape, presa de 2 lei o tot resuscitează, un râs de echipă! Iar ai noștri? Mihăilă mai are ceva speranță, Man e mort, lemn, numai pase laterale și în spate dă.
De cand nu mai manaca branza de Voluntari se rupe....ii lipsesc infuziile lui Neubert. Dar nici o problema, gsp l-a transferat pe Man la Fiorentina ieri, azi la Sevilla, asa ca rupt nerupt ajunge sa joace in SuperLigue ca o sa-l ia Gurdiola la City.
Adica man si-a rupt piciorul din "Be " ?
e spre binele celor 2 romani. asa, pleaca obligati de la echipa asta de 2 lei. sa ramana cu gervinho.
Cu un picior în B era de multă vreme, acum e cu amândouă plus restul părților anatomic! In serie e doar cu partea din spate, pe românește se zice "***"...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce naiba este asa de surprinzator rezultatul? parma era retrogradata inca din ianuarie. nu avea cum sa se salveze.
E cu ambele picioare in B ! FINITA LA COMEDIA !
ma confunzi, acum ar fi culmea sa nu faca lumea misto de voi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.