Alte știri din fotbal
Turcii, aroganți înainte de barajul cu România: „Îi trimitem acasă și luăm avionul spre finală”
0
Edi Iordănescu, despre o absență majoră a naționalei, ignorată în ultimele zile: „Nu iese în evidență, dar...”
0
Marea întrebare lansată dinspre FRF, înaintea barajului de foc Turcia - România: „Îți dai seama ce s-ar întâmpla?”
0
Adrian Porumboiu mizează pe sclipirea unui fotbalist român contra Turciei: „Nu am un preferat, dar el poate face diferența!”
0
Știri din fotbal internațional
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Nu a uitat cu ce l-a ajutat Thiago Silva: „Chiar dacă nu vorbea engleză”
0
Un fotbalist a fost omorât din greșeală într-un atac armat la Orebro » Talentatul portar avea doar 20 de ani
0
Mărturia antrenorului fugit din calea bombelor: „Am mers 15 ore cu mașina. Mi s-au învinețit mâinile de frig”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Ahmetov are dreptate, in sensul ca Lucescu nu a avut contract pe viata. A vrut o schimbare, el stie de ce. Intrebarea este daca a facut alegerea corecta sa-l schimbe. Poate si Lucescu putea sa castige patru campionate in continuare ... sau poate nu ...
Asa mult umor involuntar nu vezi nici la I-umor!
Yeah, right! Asta ai înțeles? Mai pune mâna pe carte!
Ioanitoaia, „pasamite“
Mentalitatea de rest al Europei, de ăla care stă la margine și-l trage curentul, se regăsește în comentariile de mai jos. Este o vorbă, unde vezi români, să fugi, lăudăroși, care fac atac la persoană, needucați si lipsiți de performanță. Cât despre Lucescu, un bun național, un performer, nimeni nu este perfect în tot ceea ce face.
Ce prst și Ahmetov! Păi lucescul l-a descoperit și el renunță la acest antrenor monumental, singurul și cel mai tare descoperitor de Pele, Alexandru cel Mare, Nefertiti și Pierluigi Collina!
Românul poate lua să-și mai aducea un trofeu în palmares ... Corectează cineva minunățiile astea de articole înainte să apară în pagină?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.