Alte știri din fotbal
Haos total după dezvăluirile Gazetei! Comitetul Executiv a blocat omologarea rezultatelor, după depunctarea neaplicată de FRF celor de la Ștefăneștii de Jos
1
Vin, în sfârșit, transferurile la Dinamo?! „Cred că sunt negocieri cu mulți jucători”
1
Compania Națională de Investiții explică de ce au fost sistate lucrările la Stadionul Dinamo: când va fi gata noua arenă din Ștefan cel Mare
0
Blocaj la FCSB: „MM nu propune jucători scumpi. Asta e cauza!”
6
Știri din fotbal internațional
Caz fără precedent: jucătoarea însărcinată a câștigat la TAS! » Ce s-a decis cu clubul care a dat-o afară ilegal
0
Bun venit în capitala cafelei din Statele Unite! » Orașul cu peste 1.600 de cafenele. Cum arată primul Starbucks din lume
0
Jamie Carragher sare la Tuchel, după pasul greșit al Angliei: „Va regreta decizia asta!”
0
Istvan Kovacs, delegare de lux la Mondial! Îl va arbitra pe Lionel Messi
5
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Negocieri de urgență pentru formarea noului Guvern, după consultările de la ...
Libertatea
Stadiul la zi al marilor șantiere de cale ferată finanțate prin PNRR. Unele ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Subiectele la Matematică la Evaluarea Națională 2026. Ce a picat la a doua ...
Libertatea
Pt Plzen meciul cu Fcsb va fi doar o formalitate, calificarea a fost transata la Bucuresti!
Rusinea Pesedista are ZERO sanse sa mearga mau departe
Pazea Bilbao, vine Nimicul de pe locul 305 in clasamentul UEFA.
1
ai dat-o de gard rau acum, esti mai presus decat uefa, faci parte din cei 500 de la popota armatei?:)
Bilbao a fortat in R2? :))) Patru boabe luati acolo, at least!:)))
Pronosticul tau e in aer cel putin 5 ani, asta in cazul in care Steaua va castiga titlul in primul an de la promovare..
Farazica prostu` , *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dukla praga veche...a fost de fapt desfiintata. adica disparuse de tot. echipa asta noua nu mai are decat acelasi nume, atat.
cum zici tu. Eu nu sunt atat de realist ca tine si colegul tau conasu, eu merg pe o victorie cu 2-1 a stelei, si pe o victorie a bascilor cu 3-1.:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.