Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Van Persie, după eșecul suferit la București: „Le-am dăruit meciul! La 3-1, jocul era al nostru”
0
Siyabonga Ngezana a surprins pe toată lumea: „Nu știu dacă voi mai fi aici. Doresc echipei succes în meciurile rămase”
0
Mihai Stoica a lăudat 5 jucători, după FCSB - Feyenoord: „El a fost fenomenal. Va face înconjurul lumii”
0
Gigi Becali, anunț-„bombă” la miezul nopții: „Îl sun și îi propun contractul”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Judecătoare din Craiova avertizează că Inspecția Judiciară îi va vâna pe ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
Documenteaza-te un pic la cate nenorociri au fost supusi locuitorii din Liverpool...in ultimii 100 de ani de catre monarhie..si o sa iti schimbi parerea
De ieri Liverpool m-a pierdut de suporter...
Din putul gandirii... ba, ma intreb daca unii dintre voi folosesc acelasi creier si uneori comenteaza fara sa fie conectati.
Asta e din ciclul mama prostilor (republicani) e mereu gravida )). Monarhia este cat se poate de democratica avand sustinerea marii majoritati a populatiei, orice referendum ar confirma fara tagada. Bai vietuitoare ignoranta, Regele nu este un politician care se prezinta in fata alegatorilor sa obtina voturi, mai ai putin si il trimiti pe Rege in campanie electorala :)). Regele nu e nici primar nici parlamentar.
Nu trebuiau lasati cu astfel de mesaje pe stadion, mesajele politice erau interzise pe stadioane, sau in UK nu se aplica?
Si ce merita cersetorii astia? La un miliard de lire “agonisite” Pritnsoo Charlie a trebuit sa ruoage comunitate sa ii plateasca sandrofia.
Bravo! De aia e plin de UK people care AZI nu stiu cum sa fuga mai rapid pe unde nu te astepti. Ce alta tara vest-europeana mai are asa ceva? Mergi tataie la Viscri, ca ala e locul tau.
A fost Charles ales prin vot și nu știu eu? Singura chestii democratice in UK sunt parlamentul+primarul
nu are treaba una cu alta.problemele dintre liverpool si regalitate sunt mai de mult.in plus au plăcut-o mai mult pe regina.Foarte multi britanici inca il acuza pe charles pt moartea dianei.
stiam de ieri ca asa se va intampla.locuitori din Merseyside se numesc scouseri.Nimeni dintre ei nu iubeste regalitatea mai ales datorita luxului afisat in contrast cu viata din uk dupa brexit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.