Alte știri din fotbal
DEZASTRU în Liga 2 pentru Steaua și CS Dinamo: singurele echipe fără puncte după primele trei runde
0
Dinamo, mutare MAJORĂ a doua zi după victoria cu Rapid: plătește 500.000 de euro!
0
„Un pariu pierdut pentru Dinamo” » Dincolo de victoria cu Rapid, legenda „câinilor” reclamă: „Nicio echipă profesionistă nu face așa ceva!”
2
Dani Coman, tulburat de dispariția-șoc a echipei din România
0
Știri din fotbal internațional
Marcel Răducanu închide Școala de Fotbal de la Dortmund după 32 de ani: „Nu mai pot!”
0
Manchester City, aproape de înlocuitorul lui Rodri » 100 de milioane de euro pentru tânărul de 18 ani
0
Barcelona, Real și Atletico se luptă pentru noua senzație din Olanda
0
Alexandru Ișfan a debutat pentru noua echipă!
0
Lifestyle
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
O dronă, intrată în spațiul aerian dinspre Republica Moldova, a fost ...
Libertatea
Vacanță în Delta Dunării, pe ape la niveluri record. Guvernatorul Florin ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
Pe 1 decembrie 2024 (sezonul asta) am urmărit pe viu derby-ul Croației, Hajduk Split - Dinamo Zagreb, pe celebrul stadion Poljud, gazdele fiindcă încurajate din peluză de cel mai vechi grup ultras din lume, Torcida Split (1950). A bătut Hajduk 1-0. Nici prin cap nu mi-a trecut la momentul ăla ca Hajduk ar putea pierde titlul în favoarea lui Rijeka. Ništa kontra Splita!
Succes Mister!, you are in our hearts too!...
imi poate cineva explica de ce slovacia si azerbaidjan au echipa califcata direct in turul 2 ucl chit ca,cmapionatele lor sunt sub noi in clasmaentul coef. uefa. de asta avem o presa de 2 bani ca nu explica asa ceva important
si inca ceva,cel mai grav este ca tragerea pentru turul 2 ucl este inainte sa se termine meciurile din primul tur,asta inseamna ca si daca 100% era eliminata din primul tur ucl,cel putin un favorit si automat urca in urna capilor de serie rijeka in turul 2,acest lucru nu se mai intampla pentru ca se face trgaerea la sorti inainte. ce hotie. bleah. repet,100% cel putin un favorit era eliminat in primul tur ucl si automat urca rijeka in urna capilor de serie in turul 2 daca tragerea era dupa ce se juca turul 1. bleah.
radem si glumim,dar ce se intampla in croatia in ultimi 33 de ani de la infiintarea primei ligi acolo? are dinamo zagreb 25 din 32 de titluri posibile. in ultimi 20 de ani are 18 campionate si doua campionate le are rijeka. p.s.:ar fi cel mai amre ghinion din istoria Romaniei sa picam fix cu ei in turul 2 ucl.
maresane talpan, tranteste-i o chitanta si mocofanului asta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.