Alte știri din fotbal
Săpunaru nu s-a abținut la pauza meciului Rapid - Oțelul: „Văd o chestiune cu care eu nu sunt de acord”
0
Partenerele fotbaliștilor rapidiști au furat atenția la ultimul meci din 2025 în Giulești » I-au făcut concurență lui Moș Crăciun
0
Anunț de ultimă oră la FCSB! Decizia luată în cazul lui Malcom Edjouma
0
Valeriu Iftime vrea să transfere de la Rapid: „Ne interesează, dar nu dau bani pentru el”
1
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Wolves, în etapa #16 din Premier League
0
Thiago Alcantara, ofertat de adversara din LaLiga! Spaniolul a răspuns rapid
0
Ce scrie presa din Turcia despre Ianis Hagi, după cele 71 de minute din Kayserispor - Alanyaspor
1
O nouă trădare de proporții în Bundesliga? Starul lui Dortmund i-ar fi spus „DA” lui Bayern Munchen!
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Asasinatul cu bombă de la Arad. Ce a declarat în instanță nepoata lui Ioan ...
Libertatea
Moarte suspectă în cazul Rodicăi Stănoiu, după loviturile la cap. Este ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Reacția lui Recep Tayyip Erdogan, după ce rușii au atacat trei nave ...
Libertatea
pana sa te dai fan Barça(cules adica) invata si jucatoriii pe care i-ai mentionat: Luis Enrique, Zubizareta, Romario, Stoichkov. pacat ca ai uitat de mari jucatori precum Koeman, Maradona, Cruyff, Kubala, Lineker, Laudrup, Bakero, Samatica, Nadal, Sergi, Neeskens etc. Asta asa, ca o mica lectie blaugrana!!!
Daca Barca n-a avut jucatori emblema atunci cine?!!! dar ROMAREO,STOICIKOV,ZOPEZARETA SAU GUARDIOLA ce au fost?!!! numai vorbesc de RIVALDO pana si RONALDO a avut cele ma bune evolutie la Barca,nu uit si LUIS ENRIQE care s-a reinvintat la Barca dupa ce a fost dat afara de Real.
Raul e un tip Fair-play,imi place ca recunoaste ca s-a simtit inutil pe teren pentru ca asa a si fost. Il apreciez pentru asta pe Raul. Despre meci nici nu are rost sa mai vb. daca nu era Casillas intr-o zi buna luau vreo 10. Cei care cred ca Chelsea va juca finala contra Manchester sa isi ia de o grija...tavalugul Barcelona a pornit spre Londra. Visca Barça!
sunt fan real madrid si ma doare sa vad 6-2 pentru barcelona,dar si la acest scor tot cu real madrid tin.Raul esti the best. Eu zic k bate chelsea pe barcelona si se ra reedita finala din 2008 manchester-chelsea.
ADEVARUL ESTE CA GAZUL ARE UN ANTRENOR FOARTE BUN SI SE VEDE ! ECHIPA ASTA SCAPA SIGUR DE RETROGRADARE SI IN SEZONUL VIITOR INTRA IN PRIMELE 8 - 10.
bravo steaua muie real
bravo barsa v-a dat la buci barsa la toti realii
bravo barsa v-a dat la buci barsa la toti realii
cand ai in primul 11 jucatori ca heinze , marcelo , gago si diarra , nici pe espanyol nu poti sa bati , jucatorii astia nu au ce cauta la real madrid .
DE 15 ANI SUNT FAN BARCA DAR AM UN RESPECT IMENS PENTRU JUCATORUL RAUL ! E SINGURUL CARE E JOACA CU SUFLETUL ACOLO ALATURI DE CASILLAS. NU DEGEABA I SE SPUNE RAUL MADRID. DAR SUNTEM MAI BUNI CA AVEM UN GUARDIOLA CARE RESPIRA BLAU-GRANA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.