Alte știri din fotbal
CFR Cluj e pe 11, însă Cordea e convins: „Merităm să fim sus”
0
Daniel Pancu, explozie de bucurie la primul gol înscris de Louis Munteanu după două luni: a „țâșnit” pe gazon! Reacție curioasă a nouarului
0
Cadou de la olteni! Universitatea Craiova s-a jucat cu ocaziile, iar CFR Cluj, cu Hindrich impresionant, obține un punct nesperat
22
Ședință de urgență la Farul » Se caută înlocuitor pentru Zicu: ce își dorește Gică Hagi
6
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu, după derby-ul PAOK - Aris: „I-am călcat în picioare”
0
Naționalele care vor călători cel mai mult la Mondialul din 2026: Algeria, Canada și Belgia, printre cele mai afectate
0
Real Madrid - Celta Vigo, în etapa a 15-a din La Liga » Ionuț Radu este titular pe Bernabeu
0
Napoli - Juventus, derby-ul etapei #14 în Serie A » Gazdele sunt în avantaj
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
9
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
Exit-poll alegeri Primăria Capitalei 2025: Ciprian Ciucu e pe primul loc » ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, prima reacție după ce a câștigat Primăria București, conform ...
Libertatea
In fine, nu avea flota.
Du -te ba, saracie proasta..
Germania nu avea iesire la mare? de unde veniti mai? si tu esti fosilaComunista nostalgica?
De acord, dar nici aia cu condamnarea nazistilor nu e adevarata. E istorie facuta de invingatori. Hitler, Churchill, Roosevelt au fost acelasi lucru. Lideri de atat cu sange pe maini. Germania era saracita ca nu avea iesire la mare si la aurul din Americi. Hence, numele "Puterile Centrale". Evreii din Germania erai multi si decadenti moral, implicati in politic intr-o tara straina.
te-ai trezit fosilaComunista. ce faci acum, scrii de pe 2 conturi. vai de tine.
Nu au invadat (singuri) dar nu s-au supărat când frații lor ruși le-au dăruit teritorii furate de la români și polonezi.
Pfff, n -ai ce face, domnule, astia - s produsul societatii din ultimii 20 - 25 de ani, niste spalati pe creier care nu si -au citit nici buletinul. Nu -i un secret, conform statisticilor, cei nascuti in ultimii 30 de ani, au o medie a cartilor citite, de 3(trei!!!!!) Asta in toata viata lor mizerabila! Din cauza astora s -a rasturnat normalul vietii, si -o sa traim intr un imens lagar neo marxist! Astia - s prostii care s - au bulucit sa se injecteze, prostii care pun cate trei masti, care le poarta si - acum, singuri fiind in masina! Niste moluste obediente, care se conduc dupa lozinci cretinoide. Imi pare rau, suntem pierduti, astia au drept de vot si - au devenit majoritari.
Pfff
Britanicii sunt responsabili de moartea mai multor persoane decat toate razboaiele la un loc, asa ca pastreaza-ti sursele propagandei. Ramai prost in continuare, ignorantule. Unii nici nu merita mai mult. Mi-e mila de voi...
https://www.britannica.com/place/Ukraine/The-Nazi-occupation-of-Soviet-Ukraine ia h@zna socialista si citeste. poate intelegi ceva. nu un site obscur a unui pr0stac ca tine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.