Alte știri din fotbal
Florin Tănase, după rușinea istorică trăită de FCSB în Letonia: „Nu meritam să mergem mai departe”
16
Mutare de ultimă oră în Superligă! Rapid și-a cedat jucătorul la o rivală din play-off
3
Rapid pregătește 3 transferuri cu impact imediat: „Suntem înțeleși!”
0
Steaua a plătit datoria care i-a adus interdicția la transferuri! Așteaptă decizia FIFA înaintea debutului cu Slatina
1
Știri din fotbal internațional
Stones, primul interviu după ce a semnat: „Vreau să cresc și să învăț lucrând cu Chivu”
0
„Lumea a treia” suntem noi! Eșecul suferit de FCSB în Letonia completează o lungă listă a rușinii în fotbalul românesc
0
Cine a ieșit în evidență în seara perfectă a lui CFR Cluj: „A făcut ce a vrut cu adversarii”
0
Alin Fică, după calificarea categorică a CFR-ului: „Vrem în grupele competiției”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Caracatița cu iz penal din Agricultură. Rapida răzgândire a ministrului ...
Libertatea
A murit Ion I. Brătianu, considerat ultimul descendent direct al familiei ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Niciun lanț mare de benzinării din Capitală nu mai vinde motorina sub 10 ...
Libertatea
Are dreptate da eu pe aia aici i-as baga in camera si le-as instala boxe cu muzica sepultura la volum maxim dimineata la prinz si seara .......................https://www.google.ca/search?q=prison+room+1500+photos&safe=strict&rlz=1C2VFKB_enCA630CA630&tbm=isch&imgil=PBdzAznXfm4JrM%253A%253BINNKcV8ziQG9kM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fshia-labeouf.***%25252Ftypical-master-bedroom-size%25252F&source=iu&pf=m&fir=PBdzAznXfm4JrM%253A%252CINNKcV8ziQG9kM%252C_&biw=1266&bih=683&usg=__L0AwCl7_2ZiyXsKvTUFfm-po7eo%3D&ved=0CDEQyjdqFQoTCITbxrjEmckCFUNGJgodtJUHCQ&ei=KzRMVsSZMsOMmQG0q55I#imgrc=PBdzAznXfm4JrM%3A&usg=__L0AwCl7_2ZiyXsKvTUFfm-po7eo%3D
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Franta bombardeaza Siria de prin septembrie, si acuma r trebui toti sa plangem de ce au reactioant aia. Foarte bine au facut cei din Turcia. Termianti dracului cu *** asta. Dupa morti din avionul rusesc de ce nu se tin momente de reculegere?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Musulmanii de rand sunt pasnici si islamul e o religie a pacii,de aceea idiotii din bosnia si turcia au huiduit momentul de reculegere. O adunatura de banditi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.