Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Trump îl avertizează pe Netanyahu că Israelul riscă să piardă sprijinul SUA ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
mai bine se orienteaza spre fabio coentrao ca e bun rau
corect!
mai baieti,vargas a jucat la catania fundas stanga,a fost cumparat de fiore pt postul ala,dar prandelli la urcat si in linia de mijloc.vargas joaca bn ambele posturi,si din postura de fundas e foarte ofensiv..nici voi si nici ziaristi nu sunteti prea documentati :-j
?
Draga domn ziarist am 2 lucruri sa iti spun : 1. Mou e portughez nu spaniol 2. Vargas e mijocas stanga nu fundas Chiar nu te documentezi inainte de a scrie un articol ?
Marcelo e un mijloc bun de flanc nu stiu daca de nivelu` realului dar e foarte bun. Avand in vedere ca Pato si Ronaldinho stau acasa nu poti sa comentezi despre alt jucator ca nu are valoare ca nu e la nationala lu Dunga.
sunt de acord ca pipitahiguain asta nu prea le are cu fotbalu,dar la faza asta cu Marcelo nu prea ai nimerit-o...Dunga e atat de gabarnist incat nu i-a convocat pe Dinho si Pato,asa ca ce poti sa ii mai ceri?
taci bah din gura ca nu stii ce vorbesti.....marcelo e atat de bun incat nici la nationala braziliei nu a avut loc
Scump si cam batran. Mai bine sa il aduca pe Santon. :) ( e noul Maldini la cum joaca, avand la 19 ani 5 aparitii in prima nationala pe un post unde Italia are oameni: Grosso, Antonini si eventual Oddo/Zambrotta ). Daca nu il da Interul, sa il ia pe Taiwo acolo.
lahm e super bun face toti banii , chivu pe stanga e km in plus
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.