Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21 » Echipa de start aleasă de Costin Curelea
0
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
1
CFR Cluj a făcut cerere să joace pe Cluj Arena » GSP are răspunsul: „Asta ni s-a transmis”
0
Titular la Mondialul american, concluzie amară: „I-am considerat pe toți Arda, Yildiz și Calhanoglu... Hai să vedem realitatea!”
2
Știri din fotbal internațional
Inter Miami a denumit un sector din noul stadion „Lionel Messi”: „Abia aștept să joc pe noua arenă!”
0
Italia s-a calificat în finala pentru Mondial, însă e luată la mișto de adversari: „Așa a arătat”
0
Turcii au bătut România și visează la trofeul Cupei Mondiale
1
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Pseudo-vedetă? Păi in comparație cu ea tu, eşti doar pseudo.
Cum adică nu ştii care este valoarea reală a Barça-ei? Nu vezi? Sau nu pricepi?
Un rezultat fată relevanță?? Asta pentru ca habar n-ai ce inseamnă un El Clasico.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Xavi pare că știe ceva meserie și că antrenor.Nu știu care e adevărata valoare a Barcei acuma dar Xavi a mai organizat un pic echipa care era in deriva rău în perioada Koeman
Miez rau la fotbal aceasta Shakira. Il face pe MM. ***. Cand o sa imbrace los blancos tricourile de campion , Piquet ce va Sarbatori ? Ziua ratatilor ? Un results fara relevanta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asta a uitat cand se dadea la Nadal si isi facea poze in tricoul madridului
deci Sjakira se pricepe si la fotbal , mai sa fie ce multifunctionale au devenit pseudo-vedetele astea, dupa dansuri din buric si scalambaieli a ajuns si analista sportiva
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.