Comentarii (10)

dinamo_fan  •  16 Martie 2019, 20:39

a fost decent meciul, dar atat. s-a vazut la Marcelo si Isco pofta de a juca iar. adversarul a fost insa unul modest si total iesit din forma. din entuziasm cred ca pot urca mult in valoare cei de la Real dar tot au nevoie de niste sange proaspat.

Iordache Doru  •  16 Martie 2019, 19:53

Ori eu sunt prost ori voi gsp ce meci a fost penibil mah trezitiva cu stiri de ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bertino  •  16 Martie 2019, 19:47

Absolut incredibil titlul... A fost un meci realmente penibil, cred ca si in Romania vezi meciuri mai antrenante decat asta. Norocul lui Real Madrid a fost ca a intalnit una din cele mai slabe echipe - Celta - care se bate la retrogradare. La cum s-a prezentat azi cred ca si FCSB avea sanse sa scoata macar un egal

lapusneanul  •  16 Martie 2019, 19:18

2-0, victorie categorica.,tureaza motoarele....hahaha... etapa trecuta ,cu solari pe banca, a castigat cu 4-1 si argentinianul a fost demis..:)

sadomarxist  •  16 Martie 2019, 18:44
Postat de gerularupeimana pe 16 Martie 2019, 17:07

Cum le stii tu pe toate ca un om mare, zau asa...

a dat gol, fraiere? multumesc.

Eugen Iustin  •  16 Martie 2019, 18:43
Postat de taunul. pe 16 Martie 2019, 18:03

Ce revolutie!!! Ce schimbare!!! Ce ploaie de goluri cu mareata Celta antepenultima la 3 puncte de ultimul loc!!!! Maretul ZIdane!!! Fara Ronaldo , in frunte cu Zidane - niste desculti.... Ronaldo i a tinut in carca toti acesti ani plini de trofee.

Abia are 3 antrenamente cu echipa. Vedem la anul.

taunul.  •  16 Martie 2019, 18:03

Ce revolutie!!! Ce schimbare!!! Ce ploaie de goluri cu mareata Celta antepenultima la 3 puncte de ultimul loc!!!! Maretul ZIdane!!! Fara Ronaldo , in frunte cu Zidane - niste desculti.... Ronaldo i a tinut in carca toti acesti ani plini de trofee.

gerularupeimana  •  16 Martie 2019, 17:07