Alte știri din fotbal
Uluială în Croația: U Cluj, vicecampioana Superligii, bătută de niște copii!
2
Arena Națională, închisă pentru fotbal și în septembrie » Bătăi de cap pentru FCSB și Dinamo
0
Asta e lista de atacanți a lui Gigi Becali! » Iată ce transferuri i-a propus AI-ul la FCSB!
2
Craiova are astăzi primul amical, el e încă în vacanță: „I s-a spus să nu se prezinte”
0
Știri din fotbal internațional
Belgia - Iran, duel în grupa G de la Campionatul Mondial » Echipele de start
0
Spania - Arabia Saudită, în etapa a doua a grupelor CM 2026 » Ibericii s-au dezlănțuit
4
Șoc în Germania! Celebrul club a căzut în liga a patra și se îndreaptă spre insolvență
0
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
0
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
Ce titlu ***, asa cum ne-am obisnuit pe acest site de circ. Sigur Olaroiu o sa ii dea salariu lui Bale, chiar el personal l-a sunat si i-a spus "Hey Bale, I'll give you from my pocket 15 million euros.. " Amatorilor!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O singura problema pt asiatici, vor gratis, altfel e in regula. Asa si cu gsp, totul e ok, doar ca nu e ziar de sport.
hei,GSP...iar incepeti cu euro prin China?faceti odata un training pe tema asta cu cei care scriu aici si in ziar
Barca nu mai au nevoie momentan de Neymar!Asta nu intelege brazilianul,mai ales dupa ce l-au luat pe Griezman!!!
Totul e posibil in ziua de azi insa ma indoiesc ca Neymar vrea sa ajunga la Real Madrid. El a fost la Barcelona, a afirmat public ca si-ar dori inapoi la Barcelona, nu are o legatura emotionala cu Real Madrid iar financiar nici Real si nici Barca nu pot plati cat dau arabii de la PSG. In plus nu vad de ce ar accepta PSG cand Barcelona a oferit o suma de bani si pe Dembele plus Rakitici ori Coutinho si nu au fost interesati.
psg il au pe di maria, de acelasi profil, de ce l-ar lua pe bale? si, mai ales, de ce ar renunta la cel mai spectaculos (si chiar cel mai bun, dupa mine) jucator din lume la ora asta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.