Alte știri din fotbal
CFR Cluj a câștigat primul meci sub comanda noului antrenor
0
Pancu a văzut rapidistul la joc și l-a comparat cu Răzvan Raț: „Nu se știe niciodată”
0
Petrolul a câștigat categoric al treilea amical al verii
1
„Băsescu mi-a promulgat legea, apoi ne-am trezit cu galeriile în piață” » Inamicul ultrașilor revine! Fostul deputat Alin Trășculescu, verdict despre noua Lege 4: „Îmi permit s-o spun”
1
Știri din fotbal internațional
Spania - Austria, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Yamal are prima ocazie
1
Nu e Mbappe! Legendarii Platini și Henry, impresionați de un titular al Franței: „Cel mai important jucător al naționalei”
0
Selecționerul Portugaliei a răbufnit înaintea meciului cu Croația: „Ați vorbit cu toți fanii?”
0
Prime uriașe pentru francezi la Campionatul Mondial: cât iau dacă aduc trofeul la Paris
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Ce fac românii în vacanță în 2026 i-a surprins până și pe specialiști. Ce ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
numai freze si dîdîbîsme ai in cap
Ipocrizie, Laporta tocmai a câștigat mergând la alegeri cu acest plan
Deci pana la urma un mare bluf, menit sa negocieze cu UEFA conditii mai bune. Doar nu credem ca daca era un proiect serios renuntau de pe o zi pe alta. Nu m-ar mira ca UEFA sa fie parte a acestui bluf, adica acum, dupa sperietura, sa poata sa vina sa zica ca trebuie facute concesii acestor cluburi sa nu plece si sa le garanteze prezenta in Champions indiferent de clasarea in campionat.
Ciobandante isi freaca mainile de bucurie! Merge fecesebeaua in locul lor in superliga !!!
Asta pe termen lung sau ce? Au deja garantati banii pe 20 de ani de la J&P Morgan... as fi surprins sa renunte asa de usor. Mai curand e pacaleala sa ca nu ii suspende UEFA din CL anul asta.
Asa crezi tu :))) Da o tura pe pagina oficiala de face book a Barcelonei de exemplu... sa vezi cata iubire are noua competitie
Dacă nu erau Chelsea si City in semifinale fii sigur ca nu făcea niciunul scandal
fara suporteri is nmorti..daca lumea nu vine la meciuri si nu se uita la tv la meciurile celor 12 , vor falimenta.... simplu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.