Alte știri din fotbal
Puncte uriașe pentru Hermannstadt și Dorinel Munteanu » După 132 de zile, sibienii câștigă în Superligă: lui Andrei Prepeliță i s-a cerut „demisia” din tribune
3
Tragedie: mama lui Cristi Manea a murit » Fotbalistul nu este în lot la Rapid - U Cluj
0
Fotbal pe un ger aspru, cu cinci goluri, între două echipe de tradiție din Liga 2
0
Elias Charalambous anunță noi transferuri la FCSB: „Unul este aproape finalizat”
1
Știri din fotbal internațional
Rămâne Cristi Chivu cu buza umflată? » Obiectivele lui Inter sunt în aer! Cluburile au blocat toate transferurile
0
Jose Mourinho, după ce a picat cu Real Madrid în Liga Campionilor: „Regele!”
0
Pep Guardiola, discurs pro Palestina: „Am ignorat Gaza. I-am abandonat pe copiii manipulați de lașii puternici!”
1
Noutăți cu transferul lui Drăgușin: italienii iau mâine decizia! » „Fiorentina era asul din mânecă, dar...”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
vrem articole cu gheorghe cel plin de ozon !
sezi parcata, fato! 10, stai parcata la loc
Vrem poze cu "penalty-ul" scos de Man, care v-a dus pe voi pe locul 2, baietas! Nota 3, ca la scoala...
vrei poze cu clasamentul din zona playoutului si mai ales a locului 10? ti-ar fi mai de ajutor. behehe traieste doar pt ca existati voi, aia care cititi totul despre el si urmariti interviurile cu el. proastele dinamoviste care nu-si vad luminita de la capatul tunelului lor, dar ii poarta de grija ciobanului si echipei lui. 10! stai jos. locul 10, nu nota.
Eu nu l-as mai primi.
Ce ai baut fratelo? Ai luat-o pe aratura
PSG n-are o idee excelenta de marketing precum FCSB.Ei nu stiu sa vanda tricouri precum FCSB cu 600 lei bucata,nu stiu sa se apropie de suporteri prin fidelitate,comunicare la fel ca Becali si FCSB.Pai Becali a sfintit peluza din Ghencea ca sa mai iasa dracii din suporterii lui,comunica cu ei despre transferuri,despre bilete si mai ales abonamente.Nea Gigi si angajatii lui Meme,Mânache si nea Vali fac cea mai buna echipa de pe tot globul in ceea ce priveste aceste lucruri.Daca isi permite un fotbalist fcsb-ist sa daruiasca tricoul de joc dupa un meci,unui suporter din cei 1000,nu il trimite la Eliade sa se antreneze si nu ii ia si banii de pe tricou.Eu zic sa nu mai vb prostii si sa va terminati
Tu crezi ca PSG si recuperat investitia din marketing? Te inseli amarnic.PSG nu este un club ca MAN U,REAL,BARCA cu zeci de milioane de fani. PSG a cheltui aprox 280 mil euro cu Neimar(transfer,salar si prime/bonusuri).Sunt pe pierdere cu mult de tot!
Daca adaugi vanzarile PSG (tricouri, abonamente, publicitate etc) datorate lui Neymar nu e nici o pierdere. Doar in buzunarul celor ce cumpara tricouri e mai gol. :)))
Mare prost a fost Neymar ca s-a dus la PSG! Se potrivea f bine in joc cu Messi si Suarez.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.