Alte știri din fotbal
CFR Cluj - U Cluj, derby la cote maxime în lupta la titlu! Echipele de start
3
Marius Croitoru, după Botoșani - Oțelul 1-1: „Cel mai slab de când sunt eu!”
1
Cine arbitrează Dinamo - Rapid, derby-ul etapei #6 din play-off
0
„E din ce în ce mai aproape” » Drona prăbușită la Galați l-a speriat și pe fostul lider al vestiarului
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Newcastle » Căzuți pe 2, „tunarii” sunt obligați să câștige
0
Gest antologic! Cum a ajuns magazionera Carla eroina unei scenografii memorabile în prima ligă
0
Barcelona se desprinde decisiv în La Liga! Victorie cu Getafe și avantaj de 11 puncte față de Real Madrid
0
Un gol în prelungiri a readus-o pe Tottenham pe loc retrogradabil! + „Boxerul” Radu Drăgușin
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
e falsa stirea in italia nu a aparut
a RADE .....ai vrut sa pari inteligent
Verbul a ride vine din latinescul rideo risi risum, deci se scrie cu i din i, nu din a. Vezi ca nu toate cuvintele se scriu cu i din a.
Asa sunt cainii, nu pot trece pe langa nici un rahat fara sa puna botul :))
Pacat ca pui botul la orice rahat....
serios acum. voi cand ati aflat de aceasta stire si v-ati decis sa o scrieti cum ati reactionat? ati ras cu lacrimi cum ne spuneti noua? daca da atunci cred ca atunci cand ma uit in ochii vostri va vad ceafa.
Nu are nicio legatura biserica aici. Omul nu de biserica e indobitocit, e dobitoc el pur si simplu.
Ca acel copil de 5 ani a stiut sa sune la politie sau a fost ajutat e una. Dar, dupa mine asta nu e comedie sa razi. E tragic datorita unui tata dus cu mintea si imbecilizat de biserica. E liber sa creada ce vrea dar chiar sa chinui un copil de 5 ani ducandu-l la popa si sa-l mai si pui sa cante cantecele clubului si sa se imbrace in nu stiu ce culori trebuie sa fii redus mintal rau de tot. Ala chiar e un indobitocit de biserica si, pe acest fond si un suporter dement. Tii cu o echipa dar chiar asa? Ca si unii din asa-zisii nostri suporteri care nu vad decat Dinamo sau Steaua in toata viata lor amarata. Pacat ca prostia nu doare.
Ziaristi de cacao! Acesta este singurul ziar pe care inca il mai citesc zi de zi. Insa mizerii precum articolele acestea pun din pacate in umbra oameni de presa intr-adevar deosebiti ce lucreaza pentru acelasi trust. Un sfat pentru "creatorul" articoului : MARS la CANCAN !
Hmm. Deci copilul de 5 ani a sunat la politie sa isi reclame tatal… Ce precoce.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.