Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
***. cum adica nu-i place fatza lui? ce naiba ai fumat? ca pe ala il intereseaza doar banii. a spus de miculescu ca este frumos si no chin miculescu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru ca nu-i place fatza lui. E un motiv suficient pentru Becaliot.
??? de ce ar scapa de golgheterul echipei? stiu ca *** dar nici chiar asa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A scazut din pretentii, doar sa scape de el.
pai ciobi cere 3 milioane de euro,de aia nu a plecat inca.
De aia vrea Ciobi sa-l dea macar cu 1.6M, dar nu-l vrea nimeni, ca i s-a dublat valoarea.
pai l-a pus pe o lista preliminara ce a facut ca valoarea lui sa se dubleze. eu spun ca este bine. acum putem lua cle putin dublu pe el. poate spaleti o sa il si convoce. atunci i se tripleaza valoarea.
Gluma de autogara. Compagno a fost pe o lista pteliminara, de posibili jucatori care pot fi selectionati. Si lisyele alea, pe care sunt 60-70 de jucatori, nu le face selectionerul, le fac cei din staf.
Antrenorul care l-a "debutat" pe Compagno la nationala Italiei. :)))))))))))
Gigi, nu-l vrei în locul lui Haralamb? Că oricum îl dai afară joi seară!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.